Zuanka’ya Altınbaş İmzası

Altınbaş Mücevherat olarak moda dünyasına olan ilgimiz ve desteğimiz tüm hızıyla devam ediyor.

Bugüne kadar farklı markalara tasarım yapan Çiğdem Malkoç, artık kendi adını taşıyan markasıyla yoluna devam ediyor. Kadınların sıra dışı ruhuna hitap eden tasarımlar hazırlayan modacı, Anka Kuşu’ndan ilham alarak hazırladığı ‘Zuanka’  koleksiyonunun tanıtımını gerçekleştirdi. Altınbaş olarak defilenin sponsorları arasında yer aldık ve birbirinden farklı tasarımları pırlanta kolyelerimiz, küpelerimiz, yüzüklerimizle süsledik.

Çiğdem Malkoç, Hediyenizvar.com ‘un kurucusu Tuba Peksayar Şimayli ile Işıl Sarraf Ozan'ın organize ettiği davet Pera Palace Hotel Jumeirah'da gerçekleşti.  Kokteyl ile başlayan davete Burcu Esmersoy, Melis Murathanoğlu, Tuba Şimaylı, Müge Arnas, Gülgün Çavuşoğlu, Ayşe Tolga ve Betül Demir'in de olduğu iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, giydikleri Çiğdem Malkoç imzalı deri ceketler ve pantolonlar ile gönüllü modellik yaptılar. Biz tasarımların ruhuna bayıldık ve harika vakit geçirdik.


Gecenin sonunda ise Dj Suat Ateşdağlı’nın müzik performansı vardı. Görsellik, tasarım ve moda açısından keyifli saatler geçirdikten sonra müzik ve eğlence ile gecemizi sonlandırdık.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir