Amerika’nın yeni First Lady’si Melania Trump

Amerika’nın yeni First Lady’si Melania Trump

Birkaç aydır tüm dünyanın ilgi odağı olan Amerika Başkanlık seçimleri “Clinton mı? Trump mı?” derken nihayetle sonuçlandı.

Açıkçası bizler açısından seçim “Eski first lady yeni başkan mı olacak yoksa stilinin sıkı takipçisi olacağımız yeni bir First Lady mi geliyor?” heyecanı içerisindeydik.

Modanın demir taşlarından olan FLOUTS (First Lady of United States) Stili her kadının bir rehberidir. 8 Yıldır toplumsal duruşu hem sempatik tavırlarıyla her anlamda rol model olarak gönüllerde yer edinen Michelle Obama’nın ardından seçim kampanya sürecinde çok ön planda olmasa da katıldığı davetlerden kendisini iyice tanımaya başladığımız Melania Trump tarzıyla yeni stil öncümüz olacağını eşinin galibiyeti ardından ilan etti.

1998 yılında ki düğünlerinde giydiği ikonik gelinliği (Yaklaşık 600 bin TL değerinde) ve taktığı 12 ct elmas tektaş yüzüğü ile milyarder Donald Trump’ın 3. eşi unvanıyla anılan Melania Trump şimdilerde 45. First Lady olarak kendisini sıkça mercek altına alacağımız bir stil ikonuna dönüştü.

melania-trump-gelinlik

Çek asıllı Amerikalı olan Melania Trump‘ın eski bir model olmasının yanı sıra, mücevher ve saat tasarımcısı olduğunu öğrendik.

Stilettoların vazgeçilmezi olduğu, elbise seçimlerinde siyah- beyaz ya da pastel tonlarında klasik parçalar tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca hareketli ve iddialı detaylar da kıyafetlerinin vazgeçilmezi.

Mücevher seçimlerinde ise sade, iri ve tek parçalı mücevherler kullanmayı sevdiği ilk gözlemlerimiz arasında.

melania-trump-altinbas-mucevher

melania-trump-altinbas-mucevher-kupe

Her kadın gibi bir pırlanta aşığı olan First Lady, en sevdiği mücevherinin yüzük olduğu gözümüzden kaçmadı. Çok az mücevher takan Melania Trump’ın özellikle imrenilesi 12 ct’lik elmas tek taş yüzüğü favorisi olduğunu söyleyebiliriz.

melania-trump-nisan-yuzugu

2017 yılı Amerika’sına her anlamda soluk getirecek Trump ailesi, Beyaz Saray içerisinde de farklı bir atmosfer yaşanacağının habercisi gibi duruyor.

donald-trump-melania-trump-zoomBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir