2019 Yaz Sezonu’nun Öne Çıkan Favori Takıları

2019 Yaz Sezonu’nun Öne Çıkan Favori Takıları

Takı, tarzınızı tamamlamak için tercih edebileceğiniz en önemli aksesuar. Her giysi için kullanılabilecek hayat kurtarıcı takıların yanı sıra kendine elbise seçtirecek özel ve çarpıcı takılar kullanmak da son derece iddialı ve havalı bir tarzı yansıtıyor. Yıldan yıla değişen takı modasını takip ederek en basit kombinler içinde bile stil ikonu gibi görünmek ise mümkün. Siz de yaz boyunca moda olan takı çeşitlerine göz atarak bu stil ikonlarından biri olabilir ve 2019 yaz takı trendi dahilinde bulunan ışıltılı ve estetik takı çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Yazın plajlara damgasını vuran, bikini ve mayolar ile mükemmel uyum sağlayan takı çeşitleri ile stilinize canlılık ve farklılık katma olanağına sahip olabilirsiniz. Birbirinden güzel yüzükler, kolye ve küpeler, pareolara yakışacak bileklik ve halhal modelleri önümüzdeki yıllarda kullanılmak için de harika alternatifler sunuyor. 

2019 Yazının En Trend Yüzük Modelleri 

Takı denince akla ilk gelen parçalardan olan yüzükler, 2019 yılının yaz aylarında da ön plandaydı. Özellikle göze çarpacak büyük kesimli ve iddialı modeller yıla damgasını vuran trendler arasında yer aldı. Altın renginin ön plana çıktığı ve düz metal görünümlerin baskın hale geldiği bu trend içinde eklem yüzükleri ve sıra sıra takılan ince halka yüzükler de kendine geniş yer buldu. Ünlü isimlerin sık sık tercih ettiği, yüzük ve bilekliklerin bir araya geldiği ve zarif görünümü ile kendine hayran bırakan şahmeran, doğayı ve doğanın eleganlığını yansıtan kalın ahşap yüzükler de yaz takı trendi içinde dikkat çekti.

Mücevher niteliğinde kullanılan, gece gezmelerinde elbiselerinize ışık katacak parçalar ise yaz boyunca yine iddialı bir sadelik içinde ön plandaydı. Takı modellerinde fazla taş ve pırlanta kullanılmıyor olsa bile, bu parçaların tamamı egzotik ve orijinal tasarımları ile şıklığınıza şıklık katacak unsurlar olarak trend içindeki yerini buldu. Yüzük trendleri içinde rastlayabileceğiniz bir diğer tarz ise doğal taşlar kullanılarak tasarlanan ürünlerdi. Turkuaz, mercan ya da ametist gibi taşlar kullanılarak ortaya çıkarılan nefis yüzük modelleri 2019 yazı boyunca sokaklarda, plajlarda ve her yerde göz çarpan detaylar arasına girdi. 

2019 Yazının En Trend Kolye ve Küpe Modelleri 

2019 yazı boyunca sıcak havaları biraz daha ısıtacak ve denizin havasını her yerde hissettirecek kolye çeşitleri, kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen ürünler arasında yer aldı. Özellikle deniz kabukları kullanılarak tasarlanmış ürünlere, gündüz ve gece giyiminde çokça rastlandı. Küçük ve büyük deniz kabuklarının bir araya getirildiği ve boyunda adeta bir renk cümbüşü yaratan bu kolye çeşitleri, sosyete dünyasının ünlü isimlerinden sevilen oyuncu ve şarkıcılara kadar herkesin yaz boyunca boynunu süsledi. Deniz kabukları gibi ince metal zincirler ve bu zincirlere tutturulmuş doğal taşlar da her zaman olduğu gibi, 2019 yaz takı trendi içinde kendini gösterdi. Özellikle birkaç kolyenin uzunlu kısalı bir araya geldiği takı kombinleri, hem plajlarda hem de sokak ve gece organizasyonlarında dikkat çeken parçalar arasındaydı.

İddialı ve renkli küpe trendi 2019 yazında da revaçtaydı. Kalın ve büyük metal halka küpelere ek olarak, ahşap boncuklu ürünler de bu yıl sıkça tercih edilen parçalar arasındaydı. Ayrıca minik nokta küpeler ve gece çıkmaları için tercih edilebilecek sallantılı pırlanta küpeler de son derece ön plandaydı. Yaz boyunca denize girerken bile şıklığından ve tarzından ödün vermek istemeyenler için en iyi çözümleri sunan küpe çeşitleri, kullanım kolaylığı ve şık görünümü ile herkes için kurtarıcı hale geldi. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir