2019 Sonbahar Takı Trendleri

2019 Sonbahar Takı Trendleri

Takılar elbisenizi tamamlayan, sade bir kıyafeti göz alıcı bir görünüme dönüştüren kurtarıcı parçalardır. Her sezon değişik tarzlarda, stillerde ve kombinlerde yer alan takılar modanın nabzını tutar. Günlük hayatınızda ya da özel davetlerinizde kullanacağınız takılar stilinizi yansıtır. 2019 sonbahar takı trendi arasında en dikkat çekici obje saç aksesuarlarıdır. Birbirinden farklı tasarımları, büyük veya küçük detayları ve ışıltılı seçenekleriyle uçuşan saçlarınıza heyecan katar.

Enerjinizi Yükselten Takılar için Kombin Önerileri

Sonbahar doğanın dönüşümünü gözler önüne seren, romantizm dalgasının yaşandığı masalsı bir mevsimdir. Bu mevsimde yazdan kalma bronz teninize kullanacağınız takılar daha belirgin ve göz alıcı olur. Özelikle trençkotların, atkıların, şalların kullanıldığı bu mevsimde birlikte takılan kombin küpeler, saç aksesuarları ve saatler tercih edilir. Yarım kol ve uzun kol tercih etmeye başladığınız bu mevsimde bakımlı ellerinizi ön plana çıkaran sonbaharın simgesi yaprak modelleriyle süslenmiş büyük yüzükler günlük şıklığınıza ışıltı katar. Bronz kahve, altın sarısı ve gümüş tonlarında kullanılan yüzükler; çiçekli, boncuklu ve sade modelleriyle dikkat çeker. 2019 sonbahar takı trendi içerisinde bu senenin favorisi olan tokalar da yer alır. Yüze daha yakın konumlandırılan taşlı, paletli, çiçekli, boncuklu, incili ve ışıltılı tokalar ile modayı yakından takip edebilirsiniz. Saç tokalarınızla uyumlu küpelerle saçlarınızın ve yüzünüzün ön plana çıkmasını kolaylaştırabilirsiniz. Sallantılı ya da ufak küpeler bu mevsimde tarzınızı yansıtabilir.

Şık Bir Stil İçin Renklerin Uyumu

Kıyafet kombinlerinde olduğu gibi, takılarınızda da renk bütünlüğü olması önemlidir. Zıt renklerin enerjisinden ya da aynı renklerin uyumundan faydalanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, kıyafetlerinizle takılarınızın uyum içinde olmasıdır. Canlı renklerde takılarla daha soft ve pastel tonlarda kıyafetler tercih etmelisiniz. Sonbaharın sarı, turuncu ve kırmızı tonlarını giyiminizde kullandıysanız, daha ışıltılı takılarla tarzınıza hareket katabilirsiniz. Stili doğu yansıtan parçalar her zaman takılardır. Özellikle sonbaharda tercih edilen gösterişli çizmeler, hafif ve salaş görünümlü trikolar, uzun kesim hırkalar, tayt üstü etekler takılarla muhteşem uyum sağlar. Yazın sıcak günlerinde sizi terlettiği için ya da denizde, havuzda kullanım açısından kolay olmadığı için tercih edemediğiniz takılarınızı bu dönemde değerlendirebilmelisiniz. Doğanın figürleriyle süslenen yüzüklerle donatacağınız elleriniz, avuç içine uzanan kazak kollarıyla çok daha romantik bir görünüm sağlar. 

Özel Parçalarla Zahmetsiz Şıklık

Salaş kesim hırkalarla, kazaklarla tercih edeceğiniz uzun ve sallantılı kolyeler rahat ve zahmetsiz tarzınızı ortaya çıkarır. Boğazlı veya balıkçıl yaka bluzlarla harika duran saç tokaları şıklığınızı artırır. Saç aksesuarlarını kullanırken saçlarınızın nemlendirilmiş ve bakımlı olmasına özen göstermelisiniz. Saç tokaları büyük ve gösterişli olduğu için tüm ilgiyi saçınıza toplar. Sağlıkla ışıldayan, nem oranı dengeli ve pürüzsüz saçlar hem takınızın hem sizin güzelliğinizi gözler önüne serer. Sonbaharın havalı parçası trençkotlarda ayrı bir ahenk yaratan saatler, imzanız gibi size özeldir. Toprak tonlarında, koyu renklerde tercih edeceğiniz deri kordonlu saatler, yanında ince ve zarif bilekliklerle daha etkili olur. Kollarını dirseklere kadar çektiğiniz trençkotlarınızda ve ceketlerinizde bileğinizin zarif yapısına uyum sağlayan şık bir saat müthiş bir görünüm sağlar. 

2019 özellikle takıların ön plana çıktığı, zahmetsiz ve uğraşılmamış algısı yaratan tarzlar için dönüm noktası olan bir yıldır. Düz bir tişörtü doğru takılarla mükemmel hale getirebilirsiniz. Günlük olarak kullandığınız giyim parçalarını ışıltılı takılarla dakikalar içinde gece davetlerine adapte edebilirsiniz. Takılar özellikle kadınların gizli silahıdır. Tarzınızdan söz ettirmek için fazla takı kullanmaktan da kaçınmanız gerekir. Çok fazla kullanılan takılar göz yorucu bir görüntü oluşturur. Karmaşa yaratan bir stil sizi ve kişiliğinizi doğru yansıtmaz. Tercih ettiğiniz kıyafetin hangi parçalarla tamamlandığına dair yapacağınız küçük bir araştırma sizi kafa karışıklığından kurtarır. Güzel görünmek bir sanattır ve üzerinde uğraşılması gerekir. Hislerinizi yansıtan, sizi iyi hissettiren ve yüzünüzü gülümseten takılar doğru tercihtir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir