2017 – 2018 İlkbahar Aksesuar Trendleri

2017 – 2018 İlkbahar Aksesuar Trendleri

Farklı Tasarım Kayışlı Çantalar

Bu yıl çantalarla ilgili pek çok trend öne çıkıyor. Bunlardan biri de kayışları farklı, hareketli tasarımlara sahip uzun omuz askılı çantalar. Evde kendi çantalarınızı dilediğiniz gibi kendinizin de harekelendirebileceğiz gibi yeni sezonda da tercih edebileceğiniz modeller arasına girebilir. Özellikle stiller arası kombin yapmak istiyorsanız bu çantalarla tarzınızı öne çıkarabilirsiniz.

Büyük Boy Çantalar

İster klasik ister spor hiç fark etmez! Çantalar büyük, büyük ama çok büyük. 😉 Bu trendi çantalarında dünyayı taşımak isteyen kadınlar çok seveceğe benziyor.

Bel Çantaları

90’lı yılların bel çantalarını düşünün, şimdi onların biraz daha ufaklarını düşünün. İşte bu yılın tam da modası bu. Küçük bel çantaları sokak stilinizi hareketlendirecek güzel detaylardan biri olacak gibi görünüyor.

Sert Kutu Clutchlar

Geçtiğimiz yıllarda da gördüğümüz sert kutu şeklindeki clutchlar bu yıl büyük markaların da koleksiyonlarına girmiş durumda. Farklı materyaller ile gayet şık görünen bu çantalar çoğu zaman stilinizin yıldızı olabilir. 😉

Kapüşonlar

Evet, kabul ediyoruz, herkese yakışmıyor ve her kumaşta güzel hacimli durmuyor. Ancak olduğu zaman da çok cool ve tarz bir hava yaratıyor. Özellikle gençler arasında yaygın olsa da jarse kumaşlardan olan kapişonlar günlük stilinize çok yakışacak gibi duruyor.

Desenli Fularlar

Eskiden moda olan bandanalarınızı şimdi fular olarak kullanmaya ne dersiniz? 😉 Çoğunlukla renkli, desenli kumaşlardan, önden bağlanarak kullanılan fularlar bu yıl sizi daha şık gösterecek detayların arasında yer alıyor.

İnce Etnik Şallar

Bu yılın ilkbahar ve yazının olmazsa olmaz bir parçası olacak olan detay büyük, ince pamuk keten olan ve etnik desenli şallar. Bizce mutlaka kullanmadığınız bir tane vardır, yoksa da hemen edinmenizi tavsiye ediyoruz. 🙂

Ceket Üstü Kemerler

İster ceket ister hırka ister mont üzerinde kullanacağınız kemerleri özellikle de büyük olanları bu yıl çok sık göreceğiz. Proporsiyonunuzu ayarlamanıza yardımcı olan, kıyafetinizi farklı bir forma sokan bu kemerler ile hafif kilo gizleme hileleri de yapabilirsiniz. 😉Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir