2016 Sezonunun Yenilikçi Kış Trendleri

Farklı zevklere hitap edebilen kış trendleri, yeni sezonda hareketli, maskülen ve çarpıcı kadın imajı çizmenizi kolaylaştırıyor. Kışın kasvetli havasını uzaklaştıran kış modasının her alanında sadelik ön plana çıkıyor.

Casual, feminen ve maskülen tarzlarına vurgu yapan yeni sezon modelleri, hayatınızın her alanında kullanıma uygunluk gösteriyor. İlk bakışta dikkati çeken zarif detaylar, kombinlerinizin daha dinamik ve cool bir görüntü yaratmasına aracılık ediyor. Modanın yenilikçi ruhu, üstelik kıyafetten takılara ve hatta saç modellerine kadar pek çok alanı temsil ediyor. Eklektik ve özgün ayrıntıların yansıtıldığı 2016 kış modası parçalarından ilham alarak siz de yeni sezonda tarzınıza bambaşka bir dokunuş getirebilirsiniz.

Kış Sezonuna Özgü Elegant Giyim Modası

Sıradışı bir giyim anlayışı sunan 2016 kış trendleri içerisinde vücut hatlarınızı belirginleştiren estetik parçalar bulunuyor. Proporsiyonunuza güzellik kazandıran dar kesim stili, bluzdan pantolona kadar pek çok kıyafet seçeneğinde kullanılıyor. Sezonun elbise modelleri; Rock and roll, fırfır, omuz dekoltesi ve deri kumaş ayrıntıları sayesinde 80'li yılların parıltısını yeniden günümüze uyarlıyor. Pileli tarzında kesilen gömlek ve etekler, genellikle klasik giyinmeyi sevenlerin beğenisine sunuluyor. Maksi boy formunda olan etek seçenekleri de dantelin romantik çizgisine ve renk geçişli çizgilerin estetik duruşuna vurgu yapıyor.

1970'li yıllara gönderme yapan süet kumaş, yeni sezon daha çok tayt modellerinde ağırlık kazanıyor. Süet kumaşlardan dizayn edilen tayt modelleri, uzun tuniklerle veya salaş üstlerle kadınlara hazır bir giyim avantajı tanıyor. Kış aylarında sıcak kombinler yapmanızı kolaylaştıran kazaklar; cut-out, dik yaka ve kafes eklentili olarak görücüye çıkarılıyor. Kış sezonuna özgü olan parçaların renk seçenekleri ise gold, gri ve bakır gibi metalik tonlarda yoğunlaşıyor. Kendi stilinize yön veren kış trendleri arasından metalik renk tonlarıyla bezenen modellerden yana seçim yapabilir ve böylelikle modaya uygun kombinasyonlar deneyebilme şansı elde edebilirsiniz.

2016 Kış Sezonunun Saç ve Takı Trendleri

Kadınların estetik ve bütünsel açıdan şık olmasını sağlayan saçlar, 2016 kış modası ile birlikte bambaşka modellere bürünüyor. Önceki yılların popüler olan kabarık saç toplama stili, yeni sezonda yerini enseden itibaren inen hafif atkuyruğu modeline bırakıyor. Şık ve cazibeli bir görüntü olanağı veren ense kuyruğu, hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde tercih edilebiliyor. Kış moda dünyasının bir diğer favori saç trendini Fransız burgusu oluşturuyor. Topuzlara veya düz saçlara hareketlilik katmak amacıyla burgu modelini sıklıkla saçınıza uygulayabilirsiniz.

2016kis-mucevher

Farklı detaylarla ve taşlarla zenginleştirilen takılar, tarzınızı güçlü kılmaya yardımcı oluyor. Kış trendleri için oluşturulan model çemberinde özellikle işlenmemiş doğal taşlar, büyük yüzükler, abartılı kolyeler, büyük bir önem taşıyor. Eldiven üzerine takılan kalın taşlı bileklikler ise göz alıcı bir şıklık yaratmanızı amaçlıyor.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir