Yeni Yıl Yaklaşırken: 2019 Takı Trendleri

Yeni Yıl Yaklaşırken: 2019 Takı Trendleri

Pek çok kadın kendini iyi hissetmek ve güzel görünmek için takı takar. Her ne kadar yılın moda olan takıları farklı olsa da, her kadının takı tercihi kendi tarzına göre değişiklik göstermektedir. Farklı kıyafetler ile yapılan takı kombinleri her kadının tarzını yansıtır ve her kadın bu kombini farklı taşır. Her yıl en moda takılar, kadınlar tarafından farklı kombinler ile kullanılmaktadır. Kadınların kombinlerinin tamamlayıcı unsuru olan takıların trendleri her yıl değişmektedir. Her yıl yeni bir takı modası ile karşı karşıya kalmaktayız. Peki yeni yıla çok az kalmışken 2019’un takı trendlerini merak etmiyor musunuz? İşte 2019’un takı trendleri:

· 2019’da modanın her dalında olduğu gibi takılarda da birbirinden farklı geometrik şekiller ön plana çıkacak. Birbirinden farklı ve uyumsuz küpeler, 2019’da da en trend küpeler arasında yerini sürdürmeye devam edecek.

· Bu sezon birbiri ile uyumsuz küpelerin yanında inci küpeler de trend olmuş durumda. Küpelerinizdeki küçük inci detaylar size çok şık ve modern bir görünüm kazandıracak.

· 2018’de kendini göstermeye başlamış, 2019’a damgasını vuracak bir diğer takı trendi ise; uzun püsküllü küpeler. Her renkte kullanabileceğiniz püsküllü ve uzun küpeler ile 2019 takı trendlerine ayak uydurabilirsiniz. Fakat, bu uzun küpeleri tercih ederken boynunuzu kesmemesine önem vermelisiniz. Dik yakalı gömlekler, blazer ceketler ya da spor kotlar ile bu küpeleri kombinleyebilirsiniz.

· Geçmiş yılların modasının trend haline gelmesi takıları da etkilemiş durumda. 2019 takı trendleri arasında 80’lerin stili olan çok şık takılar bulunuyor. 80’li yılların ihtişamını, tercih edeceğiniz takılar ile yakalayabilirsiniz. Abartılı küpeler, büyük broşlar, neon renkler ve altın zincirler 2019 yılının vazgeçilmezlerinden olacak.

· Zincir kolyeler hemen her kombine uyum sağlayabilecek kolye modellerindendir. 2019 yılının trendleri arasında zincir kolyelere çok sık rastlayacağız. Zincir kolyeleri, hem spor kıyafetleriniz ile hem de abiyeler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

· Özel gecelerin ve abiyelerin vazgeçilmezi olan gerdanlıklar da zincir kolye modelleri arasında yer alıyor. 2019 modasında gerdanlıklar daha abartılı ve daha büyük taşlarda olacak. Yeni trende uygun gerdanlık modelleri ile adeta göz kamaştıracaksınız.

· Küpelerde çok kullanılan inciler, bu yıl kolyelerde de çok kullanılacak. Her sezonun olmazsa olmazları inci takılar ile çok zarif ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

· Son yıllarda Art Deco, hemen hemen her alanda moda haline geldi. Art Deco çılgınlığı bu sezon takıları da etkisi altına almış durumda. 1910’lu yılların tasarımlarını günümüze yansıtan Art Deco, değişik kullanım tarzları ile geçmişi ve günümüzü birleştiriyor.

· Art Deco takılar oldukça gösterişli, büyük ve taşlı formlara sahip. Pırlanta, altın, inci gibi değerli taşlar ile süslenecek Art Deco takılar bu sezon göz kamaştıracak.

· 2019’un yeni trendlerinden biri de, ihtişamlı choker kolyeler. Taşlı, ışıltılı yeni bir forma sahip olan choker kolyeleri bir kazakla kombinleyebileceğiniz gibi bir gece elbisesi ile de kullanabilirsiniz.

· Parmaklara takılan birden çok yüzük eğlenceli ve hoş bir hava katmaktadır. Bu sezon gerek eklem yüzükleri gerek normal boyuttaki farklı tarzlardaki yüzükleri bir arada göreceğiz.

· Renkli taşlara sahip yüzükler 2019 yılında spor kombinlerin birer tamamlayıcısı rolünde olacaktır. Renkleri ve ihtişamları ile sizi büyüleyecek bu yüzükleri bir an önce takı kutunuza eklemenizde fayda var.

· Eskitme modası her sezon trendler arasında yerini almayı başarıyor. Vintage takılar ve özellikle vintage yüzükler bu sezonun en çok tercih edilecek takıları arasındadır. Hem spor hem de klasik bir kombin ile vintage takıları tercih edebilirsiniz.

· 2019 yılının bir diğer yüzük modası ise; kalın bantlı formlara sahip yüzükler. Bu yüzükler, 2019 yılında çeşitli taşlar ile süslenerek karşımıza çıkacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir