Yeni Trend Alyans Modelleri: Fotoğraflı Alyanslar

Yeni Trend Alyans Modelleri: Fotoğraflı Alyanslar

Çiftlerin mutluluklarına doğru attıkları ilk adımın simgesi olan alyansların anlamı her iki taraf için de çok değerli. Nişan ve evlilik törenlerinin her detayını titizlikle organize eden çiftler, alyans modelleri seçimlerinde de yenilik arayışındalar. Yaşanan her şeyin o an’da bırakıldığının, anıların sadece fotoğraflarda yaşadığının bilincinde olanlar, geriye kalan ve ömür boyu birlikteliklerine eşlik edecek tek şeyin alyansları olduğunun da farkında. Buradan hareketle yola çıkan Altınbaş, çağa uygun fotoğraflı alyanslar koleksiyonuyla romantizme büyük bir imza attı. Klasik çizgilerden sıyrılarak ilişkilerinin farkını yüzükleriyle göstermek isteyen çiftlerin yeni trendi olan bu koleksiyon, sevdiğiniz kişiye verdiğiniz kıymeti de ortaya koyuyor. Tarifsiz aşkınıza yakışacak, klişelerden uzak, modern tasarımlı bu yepyeni koleksiyonu evlilik yıldönümünüzde eşinize hediye edebilir, gönlünü bir kez daha fethedebilirsiniz.

Neden Fotoğraflı Alyans

Her insan özel günlerinde kendini değerli hissetmek ister. Değer gören kişi ilişkisine dört elle sarılıp sahip çıkar. Ödeme kolaylıkları ve uygun fiyatlar sayesinde çocuklar da anne ve babalarının evlenme yıldönümlerinde alyanslarını yenileyerek aile birlikteliklerini manevi anlamda tazeleme hissiyatını yaşıyor. Ebeveynlerine hediye ettikleri bu güzel armağanın sevincine hep birlikte ortak olan çocuklar bir arada oldukları resimlerden baskı yaptırarak farklı bir hediye sunmanın keyfini çıkarıyorlar.Altınbaş olarak oluşturduğumuz bu koleksiyon sadece çiftlere özel bir hizmetle sınırlı değil. İstediğiniz modeli tekli olarak sipariş vererek sizin için kıymetli olan herkese hediye edebilme fırsatınız var. Işıltılı özgün tasarımlarımız sizlerin fotoğraflarıyla tamamlanıyor. Böyle ayrıcalıklı bir ürüne hem estetik modellerle hem de uygun fiyata sahip olabilmek sizin için sevinç, bizim için gurur kaynağı. Romantizm, evlilik teklifi, aşk dolu bir evlilik temalarıyla hazırlanan ve çiftlere uygun konseptte tasarlanan yüzüklerimiz şık bir kutu içerisinde kusursuz bir görünümle teslim ediliyor. En zarif ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla bir araya getirip şıklığınızı yansıtabilmek sizin de hakkınız ve biz bu yolculukta size sonuna kadar destek veriyoruz. Altınbaş ailesi olarak mutlu günlerinizin en kıymetli hatırasını üretmekten kıvanç duyuyoruz.

Altınbaş Fotoğraflı Alyans Modelleri

Koleksiyon, iç kısmına hem resim hem de yazı veya tarih yazılabilmesine imkân verecek ölçülerde dizayn edildi. Dış kısımları estetik görünümüyle göz kamaştırıyor. Gold, platin veya rose renklerinden istediğinizi seçebileceğiniz gibi, taşlı modellerde pırlanta tercih edebiliyorsunuz. Altınbaş’ın değer kattığı alyanslarınızı şahsi tercihlerinizle daha da kıymetlendirebilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan yüzüklerinizle unutulmaz evlilik teklifleri yapabilir, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü veya yılbaşı hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Portre alyans yüzüklerinizi saf gümüşten işletebilir, dilediğiniz resmi bastırabilirsiniz. Materyali fark etmeksizin aynı baskı kalitesi ve ürün garantisi sağlanıyor. Değerli taşlarla süslenmesini istediğiniz alyanslarınızın sertifikaları siparişinizle birlikte teslim ediliyor. 

Altınbaş Resimli Yüzük Siparişi Nasıl Verilir? Altınbaş koleksiyonlarının gözbebeklerinden olan portre alyans yüzükleri, siparişinize özel olarak hazırlanıyor. Öncelikle koleksiyonun hususi tasarlanmış modellerinden birini beğeniyorsunuz. Sonrasında hem kendinizin hem de eşinizin yüzük ölçüsünü veriyorsunuz. Ölçüyü bilmiyorsanız Altınbaş fotoğraflı alyanslar sayfasındaki yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Eşinize ve size ait olan hangi fotoğrafların basılmasını istiyorsanız sisteme kolayca yüklüyorsunuz. Yüzüklerin içine yazılmasını istediğiniz yazı veya tarih bilgisini de eklediğinizde siparişiniz hazırlanmaya başlıyor. En üst kalitede renk ve baskı teknolojisiyle hazırlanan alyanslarınız elinize ulaştığında sevdiğinizin resmine bakmaya doyamayacaksınız. Ruhunuzdan bir parça gibi gördüğünüz gülen yüzü portre alyansınızla gün boyu sizinle birlikte olacak ve size huzur verecek. Resim baskılı yüzük modellerinden beğendiğiniz herhangi birini sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak tekli olarak da yaptırabilir, çocuğunuzun fotoğrafını bastırarak eşinize ömürlük bir armağan verebilirsinizBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir