Yeni Sezona Yeni Aksesuarlarla Adım Atın!

Yeni Sezona Yeni Aksesuarlarla Adım Atın!

Geçtiğimiz yıl trend aksesuarlar konusunda maksimalizme uzanan yolculuk, bu sezon da etkisini katlanarak sürdürüyor.

Uzun ve ihtişamlı kolyeler, geometrik çizgilere sahip küpeler, yumuşacık şallar ve çok daha fazlası… 90’lar etkisinin önemli ölçüde hissedildiği yeni sezonda aksesuar modasını kendi kombininize göre uyarlamanız ise tamamen hayal dünyanızın gücüne kalıyor. Çünkü aksesuarlar sizi sizinle birlikte tamamlayan şeyler. Peki, bu yılın trend aksesuarları neler?

1. İkonik Kolyelere “Merhaba!” Deyin

Geçtiğimiz yıl sıkça karşılaştığımız abartılı kolyeler, zirveden kolay kolay inecek gibi görünmüyor. Altın ve gümüş tonlarının elit yönünü yansıtan metalik kolyeler minimalizmden epey uzak. İkonik uçlar, stilinizde yepyeni bir soluk yaratıyor. Bazen basic bir tişörtle bazen de göğüs dekolteli şık bir elbiseyle kombinlemenin mümkün olduğu bu kolyelerin büyüklükleri ise değişiyor. Abartıdan korkulmayan bir sezon bizleri bekliyor.

2. Uçuşan Şalların Nostaljik Esintisi

Şal takmanın pek çok farklı versiyonu mevcut. Saçlarda kullanılabilir, çanta üzerine atılabilir ya da eşarp olarak sarılabilirsiniz. Ama en ideal kullanım şekillerinden biri boyna dolamak. Boynunuza zarifçe sardığınız şalı, geometrik desenlerle süslü küpelerle destekleyebilirsiniz. Elbette saçlarınızı toplamayı unutmadan…

3. Çoklu Yüzüklerin Altın Çağı

Geçtiğimiz sezonun kilit parçalarından olan choker, yerini çoklu yüzüklere bıraktı. İkonik yüzükler kombinlerinizde yepyeni bir soluk yaratıyor. Üstelik yüzüklerinizi kolunuza dolayacağınız renkli fularlarla güçlendirebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu yüzükleri harmanlayarak şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Vintage seçenekleri modern parçalarla birleştirerek çoklu yüzüklerin gücünden faydalanabilirsiniz.

4. Kırmızı Küpe Furyası

Bu yıl ayakkabı kategorisinde kırmızı botların yükselişine tanıklık edeceğiz. Mevsimin donuk renklerinin aksine bu yenilik içimizi ısıtacak. Kırmızı renkli çizmelere en çok yakışan ise kırmızı küpeler. İri kırmızı küpeler tarzınızda bir sanat filmi esintisi yaratıyor. Soğuk kış günlerinin mat tonlarını aydınlatmak için kırmızının sıcaklığı yeterli.

5. Çiçek Desenli Çantalar

Çiçek desenlerine sadece fularlarda değil, çantalarda da sıkça rastlayacağız. Floral desenler, kullanışlı çantaları bu sezon özenle süslüyor. Sonbahar çiçeklerinin asil tonları, imajınızda cıvıltılı bir tema yaratıyor. Kısacası doğanın en güzel yanı artık kış mevsiminde de bizlerle birlikte olacak. Çiçek desenli çantaları, desenlerle uyumlu bir bileklik ve kolyeyle destekleyebilirsiniz.

6. Saç Bandajlarına Özgürlük

Saç bantları yüzün çizgilerini usulca ortaya çıkarır. Saçlar toplanır ve saç bandajları görsel güzelliğinizi çerçeveler. Bu yıl aksesuar trendleri listesine üst sıradan giriş yapan saç bandajlarını, sarkıt küpelerle harmanlayabilirsiniz. Bandajlar saçlarınızı toparlarken küpeler ise imajınıza ışıltı katacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir