Şık Takı Önerileri İle Kış Kombinleri

Şık Takı Önerileri İle Kış Kombinleri

Her daim kombinlerimizin tamamlayıcı aksesuarları olan takılar, yılın kıyafet modasında olduğu gibi her sezon yepyeni parçalarla karşımıza çıkıyor. 2018’in sonlarına doğru yaklaşırken 2019’un moda ve aksesuar trendleri yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı bile. Sokaklarda sonbaharın eşsiz renkleriyle kombinlenen rengarenk trikolar ve onlara yakışan büyük ve gösterişli küpelerde olduğu gibi!

2018-2019 sonbahar kış modası daha önce de bahsettiğimiz gibi tüm takı severlere müjdeyle geldi. Renkli kabanlar, yumuşacık trikolar ve şık hırkalar büyük ve gösterişli takılarla tamamlanıyor. Büyük inci küpeler sevimli berelere eşlik ediyor. Bu yıl sokaklarda soluk renkleri görmeyeceğimiz gibi altın ve gümüşün zarafetine de şahit olacağız. Bu da demek oluyor ki bu yıl kış kombinlerinizi göz alıcı bir altın takı seti veya şık bir gümüş takı setiyle tamamlamaya hazır olabilirsiniz!

2016 yılında hayatımıza giren abartılı takı trendinin günümüzde etkisini hala hissettirdiğini, bu yıl da böylelikle görmüş olduk. Her ne kadar zarafetten gelen güzelliğe inananların sayısı hala çoğunlukta olsa da, son zamanlarda takılardaki minimalist detaylar bir kenara bırakılmış durumda. Tüm bunların ışığında ister sade giyinmiş olun, ister abartılı… Görkemli aksesuarlarınızı raflardan çıkarın ve kış kombinlerinizle denemeye başlayın. Unutmayın ki, bu yılın mottosu: “Abartıdan kaçınma!”

Bütün bunları bir tarafa bırakacak olursak, çoğu kadın günlük yaşamın koşturmacası arasında kombinlerine ve özellikle aksesuarlarına özen gösteremiyor. Siz de bu kadınlardan biriyseniz sizin için tavsiyemiz, üzerinizden çıkaramayacağınız ve her kombine uyum sağlayacak şık ve zarif aksesuarlar edinmeniz. Bu kış her kombine uyum sağlayacak aksesuarları arayanlar ve günlük şıklığı sade bir şekilde tamamlamayı tercih edenler için zarif altın ve gümüş zincirler büyük bir kurtarıcı. Büyük ve gösterişli takıların yanı sıra zarif detaylar, tahmin edebileceğiniz gibi hala rağbet görüyor ve zamansız şıklığı en güzel şekilde tamamlıyor. Geçtiğimiz yazın plaj modasında kombinlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında olan gümüş ve altın takılar hem gösterişli hem de zarif kullanım için her iki tarzda da üretilmiş. Seçimse size bırakılmış.

Sokak modasını bir kenara bırakıp gözümüzü cesur parçaların sergilendiği podyumlara çevirirsek, modacıların kombinlerini sıra dışı takılarla tamamladığını fark etmek çok zor olmayacak. Bu yıl farklı sembollerden oluşan ilginç takılar, modacıların vahşi desenleri arasında hayat buluyor. Leoparlar, zebralar ve benzer tarzda vahşi çizgileri günlük yaşama uyarlamak istiyor ve nasıl bir takıyla tamamlayacağınıza karar veremiyorsanız önerimiz tabi ki alışılmışın dışında ve ilgi çekici sembollerden oluşan takılar. Eminiz ki, şık ve farklı tarzda takılarla tamamladığınız kış kombinleriniz, sizi sezonun en göz alıcı kadını yapacak.

Yine bu yılın alışılmışın dışında takı trendlerine bir diğer örnek ise; tek kulağınıza takacağınız büyük ve gösterişli küpelere eşlik edecek minik tamamlayıcı küpe eşleri. Bir kulağınıza dikkati toplayıp diğer kulağınızda şık ve minimal bir görünüme sahip olan bu küpeler, önceki yıllarda görmeye alışmadığımız yeni bir takı trendi. Eğer, bu tarz farklı takılar ilginizi çekiyorsa nerede bulacağınız konusunda endişelenmeyin. İki kulakta farklı boyutlara sahip takıları, çoğu takı mağazasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Siz de kış kombinlerinizi yılın takı trendlerine uygun şık aksesuarlarla tamamlamayı düşünüyorsanız daha önce de bahsettiğimiz gibi bu yılın en çok tercih edilenleri altın ve gümüş takılara bir göz atın. Belki de şık bir kış kombinini zarif altın takılar ya da göz alıcı gümüşlerle tamamlayarak bu yılın yıldızı siz olacaksınız!

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir