Oscar 2017’nin En Göz Alıcı Mücevherleri

Oscar 2017’nin En Göz Alıcı Mücevherleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Oscar kırmızı halıda ışıl ışıldı. Klasik Oscar rüküşlükleri bir yana moda ikonu katılımcılar pırlanta ve elmas mücevherleriyle nefesleri kesti.

Genel olarak mücevherlere göz attığımızda büyük ve cesur kolyeler baskındı diyebiliriz. Küpelerde damla kesimler ve uzun sallantılı iri parçalar ön plandaydı. Bembeyaz pırlantaların arasında birkaç renk de göze çarptı. Özellikle Gemfield’in Mozambik’ten getirttiği yakut nefisti. Sadece doğal taşlarda değil, pırlanta ve elmaslardaki renk dokunuşları da dikkat çekti.

İşte Oscar 2017’de bizim dikkatimizi çeken en göz alıcı mücevherler;

Charlize Theron, Chopard’ın biri 25 karat damla kesim, D color -kusursuz kesim diğeri de 26 karat kalp kesim D color küpeleriyle gerçekten nefes kesiciydi. Eğer gözlerinizi küpelerden alabilirseniz yine kusursuz kesim 7.11 carat, 1.14 karat ve 4.04 karatlık yüzükleri de muhteşemdi diyebiliriz.

Dakota Johnson, Cartier’e ait 1958 vintage bir kolye ile göz doldurdu.

La La Land filmiyle En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Emma Stone, Tiffany & Co.’nun  “Whispers of the Rain Forest” koleksiyonuna ait küpelerini yılın trendleri arasında yer alıyor.

Salma Hayek, 19. yüzyıl’dan kalma elmas saç bandı, küpeleri ve yüzüğüyle elması günümüze nasıl yorumladığını gösterdi.

Jessica Biel de, Tiffany & Co.’a ait “Whispers of the Rain Forest” koleksiyonundan baget pırlantalarla tasarlanan gerdanlığıyla büyüledi.

Model Karlie Kloss, Nirav Modi Mughal koleksiyonundan 38 karat pırlanta chokerı ile günümüz trendlerini pırlantayla nasıl öne çıkardığını gösterdi. Ayrıca Hint mücevher markası Entremblant Koleksiyonndan 5 karattan fazla olan gül kesim küpeleri de çok zarifti.

Kırmızı halının favorilerinden Nicole Kidman, üzerinde toplamda 119 karattan fazla mücevher taşıyordu. Küpelerinde kulalndığı pempe pırlanta ile renkli pırlanta modasına uymuştu.

Ruth Negga özel  tasarlanan yakut tacı ve küpeleriyle gecenin farklı tasarımları arasında yer aldı.

Scarlett Johansson da modernize elmas tasarımı trendini kendine muhteşem şekilde uyarlayan adaylardandı.

Taraji P. Henson da Nirav Modi’yi tercih eden aktrislerdendi. Gözalıcı gerdanlığıyla görenlerin nefesini kesti.

Naomie Harris Bulgari tasarımı küpeleri ile oldukça zarifti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir