Kırmızı Yılbaşı Kombinlerine Yakışacak Mücevher Önerileri

Kırmızı Yılbaşı Kombinlerine Yakışacak Mücevher Önerileri

Yeni yıl yaklaşırken birçok kadının aklında ne giysem sorusu dolaşıp duruyor. Bu özel gecede her kadın şık giyinmek ister. Herkesin arasında bir şıklık yarışı olacaktır. En şık şekilde kombinleyeceğiniz kırmızı kıyafetlerinize ne tür mücevherler takmanız gerektiğini biliyor musunuz? İşte cevabı…

Mücevherlerle Tamamlanan Yılbaşı Kombinleri

Bu özel yılbaşı gecesinde V yaka dekolteli bir kırmızı elbise kombini, gömlek ya da bluz tercih etmek istiyorsanız boynunuzu boş bırakmamalısınız. İnce taşlı kolyeler ya da kalın gösterişli taşlara sahip kolyeler takarak şıklık elde edebilirsiniz. Elbiseniz çok hareketli ve dikkat çekici ise daha ince kolyeler takmanız doğru olacaktır. Aksi takdirde çok abartılı bir görünüm olacaktır. Fakat elbiseniz çok sade bir elbise ise büyük taşlara sahip kolyeler takmanızda hiçbir sakınca yoktur.

Bu sene pullu etekler de oldukça moda. Hem diz boyu hem de mini kırmızı pullu etekleri yılbaşı gecesinde tercih edebilirsiniz. Takacağınız büyük kırmızı püsküllü küpeler ile parti havasına ayak uydurabilirsiniz. Pullu etekleriniz, büyük taşlı bilezikler ve yüzükler ile çok yakışacaktır. Aynı şekilde şık bir kırmızı tulum ile çok iddialı bir görünüm elde etmeniz mümkün. Kırmızı bir tulum ile küçük taşlı küpeler ve parıltılı bilezikler takabilirsiniz. Takılarınızdaki taşların ışıltısı ile göz kamaştıracaksınız.

Favori Renk Kırmızı! Peki Favori Mücevher?

Yılbaşı gecelerinin favori rengi kırmızıyı saten bir elbise ile de kullanabilirsiniz. Kırmızı saten elbise ile gümüş renkte taşlı takılar takarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sallantılı küpeler, taşlı yüzükler ve gerdanlıklar elbisenize ayrı bir hava katacaktır. Genelde siyah ile kombinlenen kırmızı saten elbiseyi farklılık katarak gri takılar ile kombinleyebilirsiniz.

Yılbaşı gecesinde şık bir görünüm elde etmek için tercihinizin illa etek ya da elbiseden yana olmasına gerek yok. Vücut şeklinize uygun şık bir kırmızı pantolon ve üzerine giyeceğiniz şık bir bluz ile tüm gözleri kamaştırabilirsiniz. Kırmızı pantolon kombini için siyah askılı ya da pullu bir bluz seçecekseniz muhakkak siyah tasma şeklinde bir kolye kullanmalısınız. Şık bir bootie ve kürk detaylı bir mont ile çok şık olacaksınız.

Kırmızı boğazlı bir elbise yılbaşı gecesinde size spor bir şıklık katacaktır. Bu elbiseler ile kolyeden ziyade gösterişli küpeler, bilezikler ve yüzükler takmanız gerekmektedir. Büyük taşlı ya da püsküllü sarkıt küpeler kombininizi çok şık bir hale getirecektir. Kış mevsiminin olmazsa olmazı kadife elbiseler de yılbaşında en çok tercih edilecek elbise modelleri arasında. Kırmızı kadife bir elbise sizi hem zarif hem de modern gösterecektir. Kırmızı kadife elbiseler ile küçük formlarda taşlı bir yüzük ve yine küçük taşlı bir küpe takabilirsiniz. Ayrıca ince zincirli kolyeler de kırmızı kadife elbisenize zarif bir görünüm kazandıracaktır.

Kombininiz Sade Mi? İddialı Mı?

Bu sezonun trendleri arasında olan büyük çiçek işlemeli kıyafetler ile yılbaşı gecesinde şıklığı yakalamanız mümkün. Uzun kollu kırmızı çiçek işlemeli bir elbise ile sade küçük bir küpe ve ince bir kolye takabilirsiniz. Bu sayede yılbaşı gecesi için sade bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Bu özel gecede iddialı kıyafetler tercih etmek istiyorsanız, kırmızı deri bir elbise tam size göre olacaktır. Deri elbiseler ile iddialı büyük takılar kullanarak bir yılbaşı partisine katılabilirsiniz. Pullu parçaları etekte değil de elbisede kullanmak isteyebilirsiniz. Bu da sizi daha iddialı bir görünüme kavuşturacaktır. Şık kırmızı pullu, payetli elbiseler direkt olarak göze hitap eder. Bu nedenle sade, küçük ve çok parlamayan mücevherler tercih etmelisiniz. Aksi halde göz yoran bir görünüme bürünebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir