Işıltılı Yılbaşı Hediyeleri

Işıltılı Yılbaşı Hediyeleri

Sevdiklerinin kendilerini özel hissetmelerini isteyenler, yılbaşı hediye seçimlerine daha çok özen gösteriyor.Yılbaşı hediyesini önemseyen kişilere özel yılbaşı hediye önerilerini sizler için sıralamaya çalıştık.

Yeni başlangıçları sembolize eden yılbaşı, en fazla dilek tutulan günlerin başında geliyor. Bu yılın öne çıkan trendi olan ve dileklerle özdeşleşen ışıltılar, yılbaşı hediyelerinde de kendilerini gösteriyor. Siz de ışıltılı hediyeler arasından seçim yaparak sevdiklerinizin yılbaşı ruhunu tüm yıl yaşamasına katkıda bulunabilir, mutluluklarının katlanarak artmasına katkıda bulunabilirsiniz.

1. Kar Küresi

           

Yılbaşı bizim yarı küremizde kış aylarına denk geliyor. Lapa lapa yağan karlar her zaman yeni yılın ilk dakikalarına eşlik etmese de kar küreleri muhteşem kar manzarasının keyfini her zaman yaşamanıza yardım ediyor. Yılbaşının en popüler hediyeleri içinde yer alan kar küreleri, simlerin ve ışıltılı objelerin eşlik ettiği konseptleriyle tüm dilekleri sihirli bir şekilde gerçekleştirecek gibi görünüyor.

2. Simli Makyaj Paletleri

           

Sevdiğiniz arkadaşınızın her zaman ışıl ışıl görünmesini ister misiniz? Işıltılarla zenginleştirilmiş far ve ruj paletleri, yılbaşının tazeleyici ruhunu tüm yıla yaymaya yardım ediyor. Yılbaşı için sınırlı olarak üretilen makyaj setlerinde ışıltıların hakimiyeti öne çıkıyor. Işıltılı bir fal paleti, ruj ya da oje seçerek sevdiklerinizin yılbaşı ışıltısını yakalamasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz hediyenizin yanına simlerden oluşan bir makyaj ürünü atabilir, güzelliğini pırıltılarla buluşturması için onu yüreklendirebilirsiniz.

3. Işıltılı Botlar

            

2017’nin son günlerinde trend olan elmas ışıltıları neredeyse her yerde karşımıza çıkıyor. Tümüyle parlak taşlarla kaplı olan aksesuarlar, kullanıcılarını bir anda rock starlara benzetiyor. Tümüyle parlak taşlar süslenmiş bot ya da çizme modelleri içerisinden seçim yaparak sevdiklerinizin elmas ışıltılarını üstlerinde taşımalarına yardımcı olabilir, dilerseniz çanta ya da cüzdan gibi aksesuar çeşitleri arasından ışıltılı hediyeler bulabilirsiniz. Gözünüze çok abartılı geliyorsa detaylarında parlak taş ya da sim kullanılan aksesuarlara yönelebilirsiniz.

4. Işıltılı Dekorasyon Ürünleri

           

Dekorasyon ürünleri içinde yer alan mumluk çeşitleri, yılbaşı hediyeleri için en fazla tercih edilen objeler arasında yer alıyor. Kokulu mumlar için üretilen mumluk setleri, ışıltılı taşlarla birlikte çok daha güzel görünüyor. Yılbaşı ile özdeşleşen; kar tanesi, yıldız, çam ağacı, geyik ve benzeri figürlerden mumluk çeşitleri tercih edebilir, sim ve ışıltılı taşlarla bezeli modellere yönelerek sevdiklerinizin evine yılbaşı ruhunu taşıyabilirsiniz. Yaldızlı detayları bulunan modellere odaklanarak yılın ilk saatlerinden itibaren şansı evlerine çekmelerine vesile olabilirsiniz.

5. Mücevherat

           

Işıltı denince hiç kuşkusuz akla mücevher çeşitleri geliyor. Pozitif enerjileri çektiğine inanılan pırlanta çeşitleri, sevdiklerinize verebileceğiniz en ışıltılı hediyeler arasında yer alıyor. İnce zarif bir kolye seçerek her zaman kulaklarında ışıltıları taşımalarını sağlayabilirsiniz. Yeni yılda onları korumaları adına melek figürlerine odaklanabilir veya kışı anımsatan figürler tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Altınbaş’ın nazara karşı koruyuculuğu olduğuna inanılan motiflerle zenginleştirilmiş setlerine yönelebilir, sevdiklerinizin yeni yılda kötü enerjilere karşı korunmalarını sağlayabilirsiniz.

2017’de olduğu gibi ışıltınızla yıldız gibi parladığınız bir sene dileyerek yazımızı bitiriyoruz. Tüm dileklerinizin anında kabul olduğu, sevdiklerinizle mutlu anılar biriktirdiğiniz ve hayallerinizin gerçek olduğu bir 2018 geçirmeniz dileğiyle!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir