İncinin Geri Dönüşü

İncinin Geri Dönüşü

Zarafet, şıklık ve asaletin sembolü olan inci mücevherler, zamansız aksesuarlar arasında başı çekiyor. Kendine has ışıltısı, binlerce yıldır herkesi büyülüyor. Rönesans döneminde sadece asillerin ve kraliyet mensuplarının takısı olan inci, 1900’lü yıllardan günümüze kadar popüleritesini korumayı başarıyor. Maskülen giyimden hoşlanan kadınların bile “Hayır” diyemediği feminen detaylar barındıran inciler, 2018 sezonunda her yerde karşımıza çıkıyor. Sadece kıyafet ve aksesuarların detaylarında kullanımı değil mücevher dünyasında da son trendler arasında.

Oversized Modellerle Günlük Şıklık

2018 kış sezonunda, oversized aksesuarların kullanımların en az inci mücevherler kadar popüler. Siz de günlük kullanım için zarif bir seçim arıyorsanız oversized inci kolye ve küpe modellerine göz atabilirsiniz. Oduncu tipi gömlekler, baskılı spor kesim T-shirtler ve bol kazaklarla kullanabileceğiniz modeller, modern ve asil bir görünüme kavuşmanıza da yardım ediyor. Skinny pantolon, küçük ebatlarda deri bir çanta ve deri görünümlü spor ayakkabılarla birlikte kullanabilirsiniz.

Klasik Şıklık İçin Abartıdan Uzak Modeller

1950’lerin ışıltısı ve zarafetini, giyiminize taşımak istiyorsanız abartıdan uzak inci mücevher modellerini giyiminizle bir araya getirebilirsiniz. Gümüş ya da beyaz altın detaylar barındıran sade bir inci küpe, tek ya da birkaç inciden oluşan zarif bir kolye ve gümüş ya da beyaz altın detayların kullanıldığı abartıdan uzak bir yüzük klasik giyimle bir araya geldiğinde mükemmel görünüyor. Siz de krem, uçuk pembe, bebek mavisi ve bej gibi soft renklerle sade tasarımlara sahip aksesuarları değerlendirebilir, hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dilerseniz incilerle bezenmiş taraf formuna sahip bir saç aksesuarları tercih ederek vintage şıklığı günümüze taşıyabilirsiniz.

Akşam İçin Işıltılı İnciler

İnci mücevher çeşitleri, gece kıyafetlerin sade ve zarif tamamlayıcısı olarak ön plana çıkıyor. İncinin kendine has pırıltısını ikiye katlamak adına, pırlanta ile karıştırılmış aksesuar çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Klasik, modern ve vintage gibi farklı tarzlara hitap eden modeller içinde zevkinizi yansıtan bir model kolayca bulabilirsiniz. Minimal detayların kullanıldığı sade elbisenizi pırlanta inci kolye, yüzük ve küpelerle birlikte kullanabilir, sadelik ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Özellikle siyah renkte bir gece elbisesi tercih ederek zıtlığın uyumunu giyiminize taşıyabilirsiniz.

Zamansız inci zarafetini giyiminize katmak için 2018 sezonunu değerlendirebilirsiniz. Vintage, modern, klasik ve diğer tarzlarda pek çok model bulabilir, tarzınızı yansıtma fırsatına erişebilirsiniz. Modern çizgileri ile ön plana çıkan Altınbaş koleksiyonunun özgün yorumlarına bir şans verebilir, günün her anı şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir