Hoşgeldin Promiss

Altınbaş olarak geleneği yenilikçi bir anlayışla yorumlayarak özel tasarımlardan oluşan Promiss Koleksiyonumuzu 17 Kasım’da Chapelle Bistro Bar Rixos Pera İstanbul’da düzenlediğimiz büyüleyici davet ile mücevher tutkunlarına tanıttık.

Promiss genç bir marka, gençlerin içinde olan, onların duygularıyla bütünleşip, tasarıma dökülen bir marka. Gençlerin hayatlarını birlikte geçirmek istedikleri kişiye verebilecekleri en özel hediye olmak istiyor. Bu amaçla 45 farklı parçanın tanıtıldığı lansmanımıza ilgi çok büyüktü. Çok güldük, çok eğlendik, bizi yalnız bırakmayan dostlarımızla beraber çok mutlu olduk.

Ayrıca Gizem Özdilli, Tuğba Özay, Pelin Öztekin, Çiçek Dilligil, Cengiz Semercioğlu, Salih Keçeci’nin de yer aldığı davette konuklarımızla keyifli dakikalar geçirdik.

Duygu Şenyürek, Aslıhan Güner, Nilay Cafer, Ayşegül Şener, Özge Kopuz, Esin Övet, Selen Topal, Aysun Karaalioğlu, Burçin Akgün, Sibel Demirci, Aytülike Keskin’in de aralarında bulunduğu bloggerlarımız koleksiyonumuza tam not verdiler! 😉

 

image

 

 

 


Aşkın En Saf Hali Söz ile Mühürleniyor

Biz Promiss olarak aşkın en saf halinden ilham aldık. Özgürlüklerin peşinden giden, teknolojiye tutkun, meydan okuyan, sorgulayan, tutkuyla yaşayan, şıklığından ödün vermeyen tasarım tutkunlarına diyoruz ki artık size uygun bir mücevher markası olarak Promiss var!

Ürünlerimizi incelemek için burayı tıklayabilirsiniz. 😉

Diğer sosyal medya hesaplarımız için ise burayı tıklayabilirsiniz. 😉Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir