Hayatta Yeni Bir Dönemin Başlangıcı : Mezuniyet

Hayatın da oyun parklarındaki bir hız treni gibi pek çok dönemeci ve iniş çıkışları var. Her dönemeç, her iniş, her çıkış, her duraksama, olumlu ya da olumsuz her duygu bizi biz yaparken yarınımızı da şekillendirme gücüne sahip. Üniversiteden mezun olmak da bu dönemeçlerin en önemlilerinden biri.

Üniversiteye başladığınız ilk günü hatırlıyor musunuz? Üniversite girişinde durup derin bir oh çekip başardığınızı hissettiğiniz o anı? İçinde hem yoğun bir heyecan hem de önlenemeyen bir "Kim bilir neler yaşayacağım burada?" merakını?

Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen üniversite yılları, final haftası sabahlamaları, tüketen proje hazırlıkları, hiç veremeyeceğinizi düşündüğünüz sınavlar, hiç anlayamayacağınız sandığınız dersler derken hepsini başardınız ve işte şimdi mezuniyet zamanı. Önünde durduğunuz sadece bir okul binası değil artık, koskoca bir hayat. Şimdi üniversitenin ilk günündeki gibi aynı heyecan ve merakla hayatınızdaki yeni bir dönemecin önünde duruyorsunuz ve tıpkı o günkü gibi cesurca yetişkin hayatınıza ilk adımınızı atacaksınız. O halde gelin yepyeni ve heyecan dolu bu yeni döneme girmeden önce üniversiteyi bitirişinizi mezuniyet ile kutlayıp enerjik bir başlangıç yapalım!

Verdiğiniz emeklerin ve çalışmanın karşılığını bu özel günde, mezuniyet töreninizde ya da partinizde en güzel, en eğlenceli ve en özel şekilde kutlamayı, kendinizi şımartmayı hak ettiniz. Mezuniyet elbisesi seçerken kafanızda pek çok soru, önünüzde pek çok seçenek olacak. Bizim size tavsiyemiz ise hem şık hem rahat edeceğiniz, yaşınıza ve zevkinize uygun bir kıyafet seçmeniz böylece gecenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Mezuniyet gecesi söz konusu olduğunda prenses modeller her zaman ilk sırada gelir.

uzun-mezuniyet-elbiseleri

Gece kıyafeti denilince siyahın asaletini unutmamak lazım. Saçınız, makyajınız, ayakkabınız, aksesuarlarınız ile renklendirebileceğiniz kıyafetinizle hem şık hem de hareketli bir kombinasyon yaratabilirsiniz.

siyah-mezuniyet-elbiseleri

Hareketli bir karakteriniz varsa gece daha rahat etmek hatta bolca dans etmek istiyorsanız kısa elbiselere de bir göz atmanızda fayda var.

kisa-mezuniyet-elbiseleri

Tercihinizi yaz günlerine uygun pastel tonlardan yana yaparsanız ise kombininiz sizi hem dikkat çekici hem de şık gösterecektir.

pastel-mezuniyet-elbiseleri

Kıyafetinize karar verdikten sonra onu en göz alıcı aksesuarlarla tamamlamak ise apayrı bir sanat. Sadece aksesuar deyip geçmeyin seçeceğiniz takıların hem kıyafetinize hem de kişiliğinize uygun olması onu taşırken parıldamanızı sağlar. Sonsuz aşkı betimleyen sade ama göz alıcı bir alternatif arıyorsanız Altın Sonsuzluk Kolye'si kombininizi tamamlayacak önemli bir detay olabilir.

altinbas-sonsuzluk-kolye

Bu özel gecede, yıldız gibi hissetmek istiyorsanız da Altınbaş'ın bu pırlanta kolyesine mutlaka göz atmalısınız.

yildiz-pirlanta-kolye-altinbas

Aradığınız kolye sade olduğu kadar şık ve elit bir modelse bu pırlanta kolye tam size göre!

pirlanta-kolye-altinbas

Kıyafetiniz ve aksesuarınız ile göz kamaştıracağınız bu özel gece için şimdiden iyi eğlenceler ve tebrikler!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir