Harika Balayı için Öneriler

Harika Balayı için Öneriler

Her gelinin hayalidir harika bir balayı. Yeni bir dünya kurup en sevdiği insanla ömür boyu bir yastığa baş koyacağı günlerin başlangıcı, hayatın belki de en mutlu, en anlamlı anlarıdır. Bu güzel günleri daha da unutulmaz anlara çevirecek olansa heyecanla keşfedilecek yerler ve yapılacak eğlenceli şeylerdir. İşte size unutulmaz bir balayı geçirmenize imkan sağlayacak birkaç öneri!

Her Gün Başka Bir Ada, Her An Başka Bir Eğlence!

Evliliğinizin ilk günlerini aşkınızı doya doya yaşayacağınız masmavi bir denizin ortasında ve yemyeşil, doğa ile iç içe yunan adalarında geçirmek istemez misiniz? Cruise turları ile Ege denizinin mavisine doyacağınız, doğanın tüm güzelliklerini içinde barındıran Ege adalarında mükemmel bir balayı tatili, bütün düğün yorgunluğunuzu üzerinizden almak için harika bir fırsat olabilir. Şehrin karmaşasından uzakta, birbirinden şirin Ege adalarında gezmek ve geceleri engin denizin kollarında sessiz, sakin, huzurlu bir vakit geçirmek için birebir olan gemi turları, eşiniz ile mutlu mesut bir balayı geçirmeniz için ideal bir alternatif. Mikanos’un canlı gece hayatında eğlenebilir, Samos’un masmavi sularında yüzebilir, Santorini’nin eşsiz restoranlarında harika bir ziyafet çekebilirsiniz. Mikanos’tan Rodos’a, Santorini’den Girit’e birbirinden güzel ege adalarında harika bir vakit geçirmek için balayı planlarınız arasına eğlenceli bir Cruise turu eklemeyi unutmayın.

Aşıkların Şehri Roma!

Adı üstünde aşıklar şehri Roma! Tarihiyle, doğasıyla ve eşsiz İtalyan mutfağıyla hem gözünüze, hem midenize hem de gönlünüze hitap eden bir şehir. Roma denince akla elbette ki Kolezyum gelir. Antik Roma döneminde gladyatörlerin savaştığı devasa bir arena olan Kolezyum’un yanı sıra Roma tarihini size anlatan Arch of Costantine, Circus Maximus, Palatine Hill ve Roma Forumu gibi noktalar da görülmeye değer yerler arasında sayılabilir. Yorucu bir antik Roma turdan sonraysa birbirinden lezzetli pizzalar ve makarna çeşitleri barındıran İtalyan mutfağının tadına bakabilirsiniz. Bu lezzetli yemeklerin üzerine enfes bir Roma dondurması geceyi tatlı bir sonla kapatmanıza yardımcı olabilir. Tabii ki balayı için Roma’ya gitmişken dünyaca ünlü Trevi Çeşmesi, namıdiğer aşk çeşmesine uğramadan tatilinizi sonlandırmamanız önemle tavsiye edilir.

Yavru Vatan’da Rüya Gibi Bir Balayı!

Harika bir balayı tatili için illa ki yurt dışına çıkmanıza da gerek yok. Akdeniz’in en güzel ve en büyük adalarından biri olan Kıbrıs tüm doğallığıyla balayı tatiliniz için muazzam bir alternatif. Muhteşem doğası ve eğlenceli gece hayatı ile balayı çiftlerinin vazgeçilmez noktalarından biri olan Kıbrıs’ta, romantik ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Girne’nin insanda şirin bir Ege kasabası izlenimi uyandıran sokaklarında dolaşabilir, Bellapais Manastır’ndan uçsuz bucaksız Akdeniz’i izleyebilir ya da Karpaz’ın masmavi sularına kendinizi bırakabilirsiniz. Kıbrıs’ın eğlenceli gece hayatına kendiniz kaptırabilir ve eşiniz ile en mutlu günlerinizi kusursuz bir tatil ile taçlandırabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir