Geleceğe Küçük Bir Hatıra; Mezuniyet Hediyeleri

Geleceğe Küçük Bir Hatıra; Mezuniyet Hediyeleri

Mezuniyet hediyeleri, kişilerin anılarında yıllarca yerini koruyan önemli hediyelerdir. Lise ya da üniversite mezuniyeti, bir başarı öyküsünün sonuçlanmış halidir. Bu başarının onurlandırılma şekli şık bir ödülle yapılınca da önemli bir anlam kazanır. Ömür boyu kullanılabilecek bu hediyeler, mezuniyet hediyelerini daha seçkin kılar. Değerli madenler ve taşlardan tasarlanan mücevherler, mücevher değerindeki saatler, mezuniyet hediyesi olarak verilecek en doğru seçeneklerdir. Kadın ve erkekler için tasarlanan şık mücevherler, mezuniyet mutluluğunu perçinleyen özel hediyelerdir.

Bir Çift Küpe ve Kolyeden Oluşan Şık Bir Set

Bitmek bilmez şansı simgeleyen necef taşı ile tasarlanan mücevherler iyi bir seçim olabilir. Pırlantalı altın necef kolye ve aynı özellikli küpelerden oluşan bir set, mezuniyet başarısını onurlandıracak oldukça özel bir hediyedir. Beyaz altın, pırlanta ve necef taşının muhteşem uyumunu taşıyan kolye ve küpe takımı sahibine farklı bir tarz katar. Bunun yanı sıra altın ve inciden tasarlanmış bir set de düşünebilirsiniz. İnci, her dönem için modası sabit olan değerli bir mücevherdir. 14 ayar altın ve incilerle bezeli kolye ve küpe seti, özel tasarım ürün olarak yıllarca kullanılacak değerli bir mezuniyet hediyesidir. Beyaz ve sarı altının birlikte kullanıldığı ürünler günlük yaşamda da rahatça takılabilir.

Pırlanta Bir Yüzük

Estetik görünümlü, özel tasarım çift taşlı pırlanta bir yüzük tercih edilebilecek en özel mezuniyet hediyelerinden bir tanesidir. Beyaz ve rose altın özelliğini bir arada sunan, zarif iki pırlantayla süslenen özel tasarım bir yüzük, genç bir hanıma verilecek değerli bir hediyedir. Pırlanta ve safirin muhteşem uyumuyla tasarlanan yüzükler de şık bir mezuniyet hediyesi olabilir. Beyaz altın üzerine safir ve pırlanta taşların nakış gibi işlenerek tasarlandığı bir yüzük, her zaman takılabilir. Elmas çiçek yüzük, kolye ve küpeden oluşan bir set ise gelecek yeni dönemlere merhaba dedirtecek ve uzun yıllar boyunca kullanılacak bir mezuniyet hediyesidir. Çok zarif tasarımlar içeren elmas setler alabileceğiniz en değerli hediyelerin başında gelir.

Bileklikler, Saatler ve Kol Düğmeleri

Bileklik, kadın ve erkeklerin çok kullandıkları bir aksesuardır. Mücevher özelliği taşıyan altın ve değerli taşlarla tasarlanmış bileklikler, bir çift küpe ya da zarif bir kolye ile bütünlenebilir. Erkekler için tasarlanan, deri üzerine değerli taşların işlendiği modeller ise karizmatik genç erkekler için çok uygun bir hediyedir. Üniversiteden yeni mezun olmuş bir erkek için özel tasarım kol düğmeleri, gelecek başarılı dönemlerin müjdecisi olabilir. Önemli iş toplantılarının ve başarılı iş hayatının başlangıcı olacak bu ürün, anlamlı bir mezuniyet hediyesidir. Kadın ve erkekler için seçilecek en anlamlı mezuniyet hediyesi ise kol saatidir. Yeni bir döneme başlamanın simgesi sayılabilecek bir hediye seçeneğidir. Şık bir İsviçre yapımı erkek kol saati, uzun yıllar keyifle kullanılabilir. Kadranı pırlantalarla bezenmiş, zarif ve göz alıcı tasarıma sahip bir kadın kol saati ise mezuniyetin anısını daima yaşatabilir.

Meslek Sahibi Olmuş Mezunlar İçin Hediye Önerileri

İsme özel olarak yaptıracağınız birçok hediye seçeneği bulabilirsiniz. Hukuk fakültesini bitirmiş arkadaşınıza isminin yazılı olduğu bir hâkim tokmağı, tıp fakültesinden mezun olmuş arkadaşınıza da üzerinde isminin yazdığı bir stetoskop hediye edebilirsiniz. Bu tarz hediyeleri kendi hayal gücünüzün yardımıyla çoğaltabilirsiniz. Okulunu bitirmiş ve çalışma hayatına başlamak üzere olan en yakın aile üyelerinize, akraba ve dostlarınıza çok anlamlı bir mezuniyet hediyesi verebilirsiniz. İş yaşamında hep doğru yolda olması, ilkelerinden ödün vermemesi için ona bir pusula hediye edebilirsiniz. Şık tasarımlı bir pusula ömrünün sonuna kadar ona eşlik edebilecek yol gösterici, manidar bir hediye olacaktır.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir