Erkek Bilekliklerinde Son Trendler

Erkek Bilekliklerinde Son Trendler

Erkek giyiminde kıyafetleri pasta olarak betimlersek, takıları da pastanın üzerindeki kirazlar gibi görmek mümkün. Varlığı ile görünümü zenginleştiren bir detay olmasının yanı sıra hem tarzı yansıtmanın hem kişiliği ortaya koymanın yolu, aksesuarlardan geçiyor.

Erkek giyiminde her kıyafeti saat, bileklik, yüzük, kolye gibi farklı aksesuarlarla zenginleştirmek ve farklı havalara büründürmek olasıdır. Aksesuar kullanımında seçimlerinden emin olmayanlar için başlangıç noktası erkek bileklikleri olabilir. İster gündelik ister şık olsun, farklı bileklikler farklılıklar yaratabilir, en temel yollarla öne çıkmanıza yardımcı olur. Rahat ve eğlenceli bileklikler, her erkeğin aşırı ve yersiz hissetmeden kullanabileceği bir aksesuar türüdür. Boncuklu bilekliklerden minimalist çeliklere kadar zengin bir seçim yelpazesi sunan erkek bileklikleri, zengin kullanım olanakları sunduğu için tüm diğer aksesuarlardan daha efektif bir kullanıma sahiptirler.

Erkek Bilekliklerinin Kullanım İpuçları

1.Sade Tutun

Kıyafetinizin tarzından bağımsız ve aşırı öne çıkan ürünleri kullanmayı unutun. Onlar ancak tarzınızın bir tamamlayıcısı olarak var olmalılar. Aksesuarlar, ne renk ne de desen veya materyal olarak giyiminizin önüne geçmemelidirler.

2. Genel Tarza Uyun

O günkü tarzınızı, bilekliğinizi seçerken göz önünde bulundurun. Takım elbise giyerken taktığınız saatinizle uyumlu renkten Louis Vuitton bir çelik veya bakır bileklik, sizi şık ve tutarlı gösterir, ayrıca takım elbisenin altını çizer. Bu kıyafetle taktığınız boncuklu veya hasır ipten bileklikler ise göz tırmalar. Onları bir jean ve keten gömlek ile kullanmanız durumunda ise bu casual tarzı vurgulamış olursunuz.

3.Esnek Olun

“Erkekler nasıl bileklik takmalı?” sorusunun net bir cevabı yoktur. Giydikleri tarza göre her tip bilekliği takabilirler. Daha önce denemediğiniz bir tür, belki siyah, mat, kelepçe biçiminde bir bileklik yeni favoriniz olabilir.

Erkek Bilekliklerinin Türleri

1.Metal Bileklikler

Askeri geleneğe dayanan metal bileklikler, sadelik ve sağlamlıklarından dolayı en popüler olanlardır. Spesifik olmaları, büyüklükleri ve gümüş tonları nedeniyle çok beğenilirler. Sağ el bileğinize metalik bilezikler kullanarak, saatin karşısına takabilir ve aksesuar stilinizin daha temiz görünmesi için metalin tonunu saatinizle eşleştirebilirsiniz.

Metal kelepçelere (eni geniş, kalın bileklik) gelince, bir tane almamaya dikkat edin. Parlatılmış metal veya oksitlenmiş stiller, kelepçenin daha erkeksi görünmesini sağlar. Metal bir kelepçe ile deri kelepçenin eşleştirilmesi, bileğe bir miktar sertlik kazandırır. Ayrıca doku ve katman eklemenin harika bir yoludur.

2.Deri Bantlar

Metal gibi deri bileklikler de erkeksiliği vurgular. Farklı formları ile farklı tarzlara adapte olabilirler. Daha geniş kelepçeler daha casual görünürken, daha ince bileklik türleri daha şık bir görünüm sunar. Deri bileklikler dokunmuş olabilir ya da bileğini iki kez saran, daha sonra bir sıkıştırma adaptörü veya tutturma klipsi ile zenginleştirilmiş tek bir deri parçası olabilir. Metalik bilekliklerin aksine, deri bilekliği ve saati aynı kolda bir araya getirdiğinizde de iyi görünür.

3.Kumaş Bileklikler

Dokuma kumaş, son dönemlerde oldukça popülerdir. Bu tarz bileklikler seçerken renk ve deseni, takım giydiğinizde kravatınız veya cep mendiliniz, şort gibi rahat bir kıyafet giydiğinizde de alt parçanız ile uyumlu seçmelisiniz.

Kumaş bileklikler bir saat veya yüzükle tamamlandığında daha da gösterişli durur. Metal ve deri bilekliklerle de çok uyumludur.

4.Boncuk Bileklikler

Son dönemlerde, boncuklu bileklikler erkekler için en popüler kol aksesuarı olarak tercih edilir oldu. Popülerlikleri aslında geniş ürün çeşitliliğinden kaynaklanıyor. Etnik esintili ahşap çeşitlerden lüks kristal, kemik ve cam versiyonlarına kadar pek çok çeşit arasından, daha uygun fiyatlı, ruh halinize, tarzınıza ve kıyafetinize en iyi uyacak şekilde bir boncuk bileklik bulabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir