En Şanslı Anneler ve Çocukları

En Şanslı Anneler ve Çocukları

Bizi dünyaya getiren, bize sevgisini sunan, kalbimizin en özel yerinde taşıdığımız annelerimiz elbette çocuklarına sevgi gösterirken kız ya da erkek ayrımı yapmazlar. Ama şu da bir gerçek ki anne-kız ilişkisinin hem anlamı hem de tadı başkadır.

İsterseniz başarılarıyla, güzellikleriyle ve şıklıklarıyla olduğu kadar çocuklarıyla olan ilişkileriyle de hayranlık uyandıran annelerin bazılarını birlikte hatırlayalım. İşte ünlü anneler ve çocukları denilince ilk akla gelen ikililer..

Tuğba Ünsal ve Sevimli Çocukları Sare ile Civanmert

Güzelliğiyle ve zarafetiyle beğeni toplayan ünlü manken ve oyuncu Tuğba Ünsal, bir kız bir oğlan annesi. İlk evliliği Murat Pilevneli ile olan evliliğinden 2010 yılında doğan kızı Sare ile olan arkadaşça ilişkisini ise bilmeyen yok. Neredeyse güzel mankenin kopyası gibi olan sarışın ve yeşil gözlü Sare, oyuncunun bütün seyahatlerine erkek kardeşi Civanmert ile birlikte eşlik ediyor. Gittiği her yere çocuklarını da götüren ve aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarında sık sık kızıyla ve oğluyla olan esprili diyaloglarına yer veren güzel oyuncu, kız annesi olmanın eğlenceli yanlarını, Sare ile bizlere en doğal haliyle gösteriyor.

Ayşe Arman ve Kızı Alya

Yaptığı ses getiren röportajlar kadar sevgi dolu ve enerjik ailesiyle de beğeni toplayan Ayşe Arman’ı sosyal medyadan takip edenler, kızı Alya’yı gayet yakından tanıyorlar. Artık 12 yaşında bir genç kız olan Alya ile Ayşe Arman’ın ilişkisine hayran olmamak ise elde değil. Çünkü gerçekten sempatik ve sevgi dolu bir ikili oluşturuyorlar.

Ceyda Düvenci ve Kızı Melisa

Ceyda Düvenci’nin 2011 yılında doğan güzelller güzeli kızı Melisa, doğuştan itibaren “serebral palsi” rahatsızlığı yaşıyor. Büyük bir özveriyle kızıyla ilgilenen, konuyla ilgili farkındalık çalışmalarında etkin olarak yer alan güzel oyuncu, kızının tedavisi için sık sık Amerika’ya gidiyor. Ünlü oyuncu Bülent Şakrak ile mutlu bir evlilik gerçekleştiren Ceyda Düvenci, Melisa ile olan özverili ve sevgi dolu ilişkisiyle gönüllerimizde taht kuruyor.

Pınar Altuğ ve Kızı Su

Ünlü manken ve oyuncu Pınar Altuğ, kızı Su ve eşi Yağmur Atacan ile mutlu ve istikrarlı bir aile hayatı sürdürerek hayranlarının takdirini kazanıyor. Zaman zaman reklamlarda da birlikte yer alan Pınar Altuğ ve Su ikilisi, anne kız ilişkisine harika bir örnek oluşturuyor. 2009’da, üstelik Pınar Altuğ’un annesinin ölüm yıl dönümünde doğan Su, sevimli güzelliği ile görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Ayşe Tolga ve Kızı Can Yael

Dizi ve sinema oyuncusu Ayşe Tolga, son dönemlerde “iyi yaşam” kategorisindeki yazılarıyla sosyal medyada beğeniyle takip ediliyor. Moda, sanat, sağlık, spor, kültür konularındaki “life-style” etkinliklere sık sık katılan Ayşe Tolga’yı takip edenler, kızı Can Yael’i de yakından tanıyor. 7 yaşında olan Can Yael ile Ayşe Tolga’nın ilişkisi anne-kız ilişkisinin en güzel örneklerinden biri… Çünkü bu ikili bir araya gelince ortaya mükemmel bir sinerji çıkıyor.

Zeynep Aydoğan ve kızı Ece

Sosyal medyanın fenomen bebeği Ece Aydoğan ve annesi Zeynep Aydoğan ise ünlü anneler belki de en çok dikkat dikkat cekenlerin arasındadır. 300 bini aşan takiçi sayısına sahip instagram.com/zynpzeze hesabının onlarca ‘fan’ hesabı ve bu fan hesaplarının da on binlerce takipçisi var. Takipçi sayısıyla pek çok ünlü ismin bile önüne geçen bu anne-kızın hayatı ise sosyal medya takipçilerinin merak konusu.

instagram/com/Zynpzezehesabının yöneticisi Zeynep Aydoğan, 32 yaşında ve henüz çok taze bir anne. 1.5 yaşındaki bebeği Ece’yi dikkat çekici kılan ise pozitif enerjisini yansıtan sevimli mimikleri.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir