Anlat Aşkını

En Beğenilen Aksesuar Markası Altınbaş

En Beğenilen Aksesuar Markası Altınbaş

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nce (AYD), sekiz yıldır gerçekleştirilen “AVM’lerde En Çok Tercih Edilen ve En Beğenilen Markalar” araştırması yapıyor. AVM ziyaretçileri arasında yapılan araştırmada Altınbaş olarak en beğenilen aksesuar markası ödülüne layık görüldük.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen törene katılan Altınbaş Mücevherat Grup Başkanı Atilla Keskin gecede yaptığı konuşmada; “AVM ziyaretçileri Altınbaş olarak bizim en çok önem verdiğimiz müşteri kitlesi olarak yer almaktadır. Müşterimizin güvenine layık olabilmek için her sene yorulmadan, gündemi takip eden ve tercih edilen marka olmayı sürdürmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Araştırmaya bu yıl ilk kez katılmamıza rağmen optik saat ve mücevher sektörünün öncü markaları arasından sıyrılarak bizi “1 Numaralı Markalar”dan biri olarak seçen tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Ayrıca müşterilerimizin markamızdan bu derece memnun olmasını sağlayan tüm ekibimize de teşekkür ediyoruz. 🙂

 

 


Related Posts

Ailemizin Güçlü Çınarı Babalarımız

Ailemizin Güçlü Çınarı Babalarımız

Annelik doğuştan gelen bir içgüdünün zorlu doğum sancılarıyla harmanlanmasıdır. Babalık ise sonradan öğrenilen, ilmek ilmek işlenen ve giderek çoğalan çok kıymetli bir duygu bütünlüğüdür. Annelik, güzel kokular yayan rengarenk bir çiçek gibi çocuğunun etrafını sarmaktır. Baba olmak ise güçlü ve yıkılmaz bir çınar gibi evlatlarını […]

Burçlara Özel Mücevher Seçimi

Burçlara Özel Mücevher Seçimi

Eski çağlardan beri burçlarla değerli taşlar arasında bir etkileşim olduğu düşünülmekte ve doğada her burcun kaderini etkileyen en az bir doğal taşın bulunduğuna inanılmaktadır. Günümüzde de astrologların yapmış olduğu çalışmalar bu inançları destekler niteliktedir.  Burcunuzun taşını öğrenmek ve mücevherlerinizi ona göre tercih etmek isterseniz önerilerimizi […]Bir Cevap Yazın