Düğününüzden Geriye Kalan En Önemli Detay: Düğün Fotoğrafları

Düğününüzden Geriye Kalan En Önemli Detay: Düğün Fotoğrafları

Düğün gününüz… Bir daha tekrarını yaşayamayacağınız ve ömrünüzün sonuna kadar hatırlamak isteyeceğiniz bir günün eşiğindesiniz… Öyle ki aylar öncesinden hazırlanan kıyafetleriniz, aksesuarlarınız ile o günün yıldızı sizsiniz. Sevdikleriniz toplanmış, sizin mutluluğunuza ortak olmayı istiyor, tüm gözler üzerinizde… Bugünü etkileyici fotoğraflarla ölümsüzleştirmeyi, duvarlara, masalara, çerçevelere, albümlere yerleştirirken, çocuklarınıza-torunlarınıza anlatırken en güzel şekliyle anımsamayı istemez misiniz? Unutmayın ki tüm heyecan ve telaş hızla bittiğinde, elinizde yalnızca bu fotoğraflar kalacak. İşte, her baktığınızda sizi o özel güne götürecek düğün fotoğrafları için öneriler…

Uzanmışım Kumsala, Güneş Damlar İçime: Kumsallar

Düğün fotoğrafı trendlerinde en öne çıkan mekânlar; klasik kapalı stüdyolar yerine açık hava doğal mekânlar oluyor. Botanik bahçe, park gibi trendlerin ardından kumsallar da düğün fotoğrafları için orijinal adresler olarak öne çıkıyor. Kumun pürüzsüz görüntüsünün denizle buluşması, fotoğraflara oldukça romantik yansıyor. Eşinizle kumsalda uzanırken, denize uzanırken, kumlarda koşarken çekileceğiniz birbirinden fotoğraflar ile romantik anılara sahip olabilirsiniz.

Beyaz Ata Binmiş, Kalbime Girmiş: At Çiftlikleri

Çiftliklerin masalları andıran özelliğini düğün fotoğraflarınıza yansıtarak masal gibi anılara sahip olmaya ne dersiniz? Son zamanların öne çıkan fotoğraf mekânlarından bir tanesi de at çiftlikleri oluyor. Dilediğiniz büyüklük ve renkteki atlarla, samanlar arasında çekileceğiniz karelerle, yıllar sonra bile gülümseyerek bakacağınız fotoğraflarınız albümlerde yerini alabilir.

Ne Dağlar, Denizler Engeldir Sevene: Su Altı

Bildiğiniz tüm fotoğrafları unutup düğün fotoğrafları defterinde yeni bir sayfa açmaya ve çevrenizdeki herkesi şaşırtmaya ne dersiniz? Gelişen teknolojinin en büyük nimetlerinden biri de artık suya dayanıklı kameralarla deniz altında da çekim yapabilecek olmanız. Önceleri çok daha maliyetli olan bu alternatif, geliştirilen su altı adaptörleri gibi ürünler sayesinde artık daha kolay ve uygun. Gelinlik ve damatlığınızın deniz suyunda dalgalandığı film gibi su altı fotoğrafları için tek yapmanız gereken fotoğrafçınıza bu isteğinizi belirtmek.

Hani Eski Bir Resme Bakarken: Nostalji

Mazinin izlerini düğün fotoğraflarınızda hissetmenin şimdi tam zamanı… Fotoğraflarınıza 60’lar, 70’ler, 80’ler, 90’lar gibi tarihe damgasını vurmuş dönemlerin modasını yansıtmak, trendler arasında. Eski dönemlerden izler taşıyan aksesuarlarınız, gelinlik-damatlık modelleriniz ve çekim için seçtiğiniz tarihî mekânlarla gözleri yaşartan ve hiç eskimeyecek düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz. Fotoğraflarınızda tercih edeceğiniz sepya yahut siyah-beyaz efekt tercihi ile de bir Yeşilçam filmini andıran fotoğraflardan gülümseyebilirsiniz. Nostalji yani vintage konseptli fotoğraf çekimlerinde kullanmanız gereken mekânlar elbette ki tarihî, eski mekân ve mahalleler olmalıdır. Vintage çekimlerde; şapka, eldiven gibi eski model aksesuar detaylarını da öne çıkarabileceğiniz gibi, nostaljik bir araba dekoru da kullanabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir