Düğün Fotoğraflarınız için Dış Mekan Önerileri

Düğün Fotoğraflarınız için Dış Mekan Önerileri

Düğün gününüz yaklaştıkça her geçen gün araştırmalarınız ve hazırlıklarınız da artar. Bu hazırlıklardan biri de şüphesiz düğün gününüzün fotoğrafları.

Artık düğünlerde stüdyo fotoğrafçılığı yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Dış mekanda, yeşillikler içinde, göl kenarında, deniz kıyısında, arnavut kaldırımlı sokaklarda birbirinden güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Hidiv Kasrı

Hidiv kasrı fotoğraf çekimi için Kavacık’ta yer alan alternatiflerden biri. Hidiv kasrı güzel bir manzaraya sahip, yeşillikler içinde bir yer.

Özellikle bahar aylarındaysanız çiçeklerin içinde rengarenk fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Yıldız Parkı

Bir diğer mekan ise çok tercih edilen yıldız parkı. Hem ilkbaharda hem de sonbaharda gerçekleştireceğiniz çekimler için uygun olacaktır. Yaz gelini olacaksanız yemyeşil bir ortam, renkli çiçekler. Sonbahar gelini olacaksanız da sararan yapraklar. Yıldız parkı Malta köşkü, Çadır köşkü gibi mekanları bünyesinde barındırmaktadır.

Rahmi Koç Müzesi

Düğününüz kış aylarında ama düğün çekiminiz için stüdyo yerine güzel bir ortam tercih etmek isterseniz Rahmi Koç Müzesi tam size göre olabilir.

Atatürk Arboretumu

Eşsiz bir doğaya sahip olan Atatürk Arboretumu evlenecek çiftlerin çok sık tercih ettiği mekanlar arasında geliyor. Sonbahar aylarında farklı ağaçların oluşturduğu renkler en güzel düğün fotoğraflarının çekilmesine imkan sağlıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir