Bu Yılın Popüler Düğün Mekanları

Bu Yılın Popüler Düğün Mekanları

Yaz mevsimi, hayatlarını birleştirmek isteyen çiftlerin en tatlı telaşlarına tanıklık ediyor. Hayatlarının en mutlu ve en unutulmaz gününe hazırlanan çiftler, doğal olarak o günü bir peri masalı tadında yaşamak ve yaşatmak istiyor. Bu yüzden hayalinizdeki düğüne ev sahipliği yapacak düğün mekanlarını sizin için derledik.

Fransız Bahçeleri – Jardin de France

Enfes boğaz manzarasına eşlik eden yeşilin, tarihi doku ile eşsiz bir kompozisyonundan oluşan Jardin de France, bu yılın en popüler düğün mekanları arasında yer alıyor. Mekanın girişinde Paris’in en ünlü ve görkemli caddesi olan Champs-Elysées’nin girişindeki Arc de Tripmphe’in (Zafer Takı) bir benzeri bulunuyor. Çiftler düğün töreninin yapılacağı tarihi bir dokuya sahip olan alana isterlerse Zafer Takı’ndan geçip taş yoldan yürüyerek isterlerse de özel kostümlü bir şoförün kullandığı golf arabası ile girebiliyor. Tarabya’da 57000 m2 alan üzerine kurulu bu tarihi mekan, evlilik hazırlığındaki çiftlere peri masallarını kıskandıracak güzellikte bir düğün vadediyor.

Mihrabat Korusu

İstanbul’un en güzel boğaz manzarasına sahip tepelerinden birisi olan Kanlıca sırtlarındaki Mihrabat Korusu, nefes kesen harika manzarası ile farklı düğün mekanları arayan çiftlere mükemmel bir alternatif sunuyor. Masal Bahçe ve Kale Bahçe olarak adlandırılan iki adet davet alanına sahip olan Mihrabat Korusu; ilham veren güzelliği, yeşilin her tonunun eşlik ettiği panoramik boğaz manzarası ile en mutlu anınızı asla unutamayacağınız görkemli bir şölene dönüştürüyor.

Adile Sultan Sarayı

Boğazın nefes kesen güzelliğine nazır manzarası ve tarih kokan yapısı ile Adile Sultan Sarayı, hem çiftlerin hem de davetlilerin hayatları boyunca unutamayacağı düğünlere ev sahipliği yapıyor. Kandilli’de yer alan bu eşsiz güzellikteki mekan, bu yılın en havalı düğün mekanları arasında başı çekiyor. Geceleri boğazın eşsiz manzarasında bir gerdanlık misali parlayan Adile Sultan Sarayı, kır düğünü konseptine müsait olan açık alanların yanı sıra aynı manzaraya sahip olan yüksek tavanlı, altın varak işlemeli, göz kamaştıran iç salonları ile de çiftlere hizmet veriyor.

Cemile Sultan Korusu

Hayatının en anlamlı “Evet”ine hazırlanan çiftlere ve onların en özel misafirlerine ev sahipliği yapan, 2017’nin popüler düğün mekanları arasında yer alan Cemile Sultan Korusu havuz başı, salon ve kır düğünü konseptlerine uygun düğün mekanları ile hayallerinizin de ötesinde düğün organizasyonlarına imza atıyor. Geri kalan hayatlarının ilk gününe İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde adım atmak isteyen çiftler için Kandilli’de bulunan Cemile Sultan Korusu benzersiz bir fırsat sunuyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir