2019 Yılbaşı Hediye Fikirleri: Yeni Yıla Özel Altın Takılar

2019 Yılbaşı Hediye Fikirleri: Yeni Yıla Özel Altın Takılar

Yılbaşı gecesi yaklaşırken yavaş yavaş hepimizin aklına “bu yılbaşı sevdiklerime ne alsam?” sorusu gelmeye başladı. Bu sene sevdiklerimize kendi hislerimizi en iyi şekilde yansıtabilecek ve onları ne kadar iyi tanıdığımızı gösterebilecek hediyeler seçmeliyiz.

Bu sene sevdiklerimize, güneşi, ışığı, aydınlanmayı, asırlar boyu gücü, asilliği, mükemmelliği simgelemiş olan altın hediye etmeye ne dersiniz? Ama altını ince ince işleyelim. Hediyemiz kişisel olsun, verdiğimiz kişiyi ya da onun en değer verdiği duyguyu, objeyi, varlığı yansıtsın.

Kişisel, “O”nu Anlatan, Anlattığı ile Değer Katan Altın Takılar

“Özgürlük” kelimesinde kendini bulan sevgilimize, salıncakta hürce sallanan bir kız çocuğu kolyesi armağan edebiliriz bu yılbaşı. Boynunda sadece olanca güzelliğiyle bir altın kolye değil, özgürlüğü taşısın. Ya da yılbaşı gecesi gideceğimiz davetteki elbisesini hazırlamış olan heyecanlı sevgilimize, siyah kadife elbisesine anlam katacak, zarifliğini ortaya çıkaracak Femme serisinden bir altın küpe

Peki, annemize, bize verdiği emekleri parmaklarında görüp sürekli hatırlaması ve gülümsemesi için “sonsuzluk” hediye etmeye ne dersiniz? Sonsuzluk amblemli, şık bir altın yüzük.

Eşimize Barış Manço’nun şarkısındaki gibi “Usul usul çıkarıp yan yana kutuya koyacağı” altın kol düğmeleri hediye etmek harika olmaz mıydı?

Hiç Yorulmadan, En Anlamlı Yılbaşı Hediyelerini Seçmek

Altını ince ince işleyelim dedik ama bunu yapamayacağımıza göre, bunu mümkün kılan Altınbaş’ın koleksiyonuna sevdiklerimiz için göz atmak, bu yılbaşı gecesi öncesi yapabileceğimiz en önemli iş olacak. Yorgunsak, hiç evden çıkmadan, bir elimize kahvemizi, bir elimize faremizi alıp, Altınbaş web sitesini açıp, keyifle sevdiklerimizi en çok yansıtacak, onları en çok sevindirecek yılbaşı hediye fikirlerini inceleyebiliriz. Öyle hediyeler seçebiliriz ki her zaman taşımaktan zevk alsın, gurur duysunlar.

Altınbaş, sunduğu yılbaşı hediye fikirleri ve seçenekleri ile her bütçeye, her zevke hitap edebilmeyi başarıyor.  Bize, sevdiklerimizi tanıyıp onlar için düşünmekten başka bir şey kalmıyor. Kız kardeşimize altın melek kanadı küpesi, geçen ay bacağını kıran kuzenimize nazar boncuklu altın bilezik, burcunu okumadan dışarıya çıkmayan dostunuza altın burç kolyesi, piyano çalarken sizi mest eden kızınıza altın nota küpeler, kedisi çocuğu gibi olan dostunuza altın kedili kolye…

Geçen yıl evlenip uzaklara taşınan, abartılı giyimden hoşlanmayan, sizinle birlikteyken en büyük zevkinizin kahvelerinizi alıp pencere kenarında yağan karı seyretmek olan büyük kızınıza alacağınız altın kar tanesi kolye, ona yeni yıl için beyaz, saf kar umudu yaşatacak. Ona sizi ve paylaştıklarınızı daima hatırlatacak.

Ya nişanlınıza? İşte ona tam da onun gibi ışıl ışıl parıldayan bir tektaş ya da bardağının içine bir alyans

Altın Necef Kolye ile Sevgilinize Yeni Yıl İçin “Şans” Hediye Edebilirsiniz

Yeni dükkan açan sevgiliniz için, bitmeyen şansı temsil eden necef taşlı, Altın Necef Kolye‘yi seçerseniz ona “şans” hediye etmiş olacaksınız. Altınbaş’ın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Altın Necef Kolye, sevgilinizin boynunda zerafetle salınırken ona güven, umut ve şans verecek.

Mimar Sinan’ın Mihrimah’a Aşkı Belki de Bu Yılbaşı Sizin Aşkınızı Yansıtacak

Mihrimah serisi tasarımıyla gündüzle geceyi buluşturan, koleksiyonunda ay ve güneşi işleyen Altınbaş “İki ışıltı arasındaki aşk” mottosuyla sevgilinizi size bir daha aşık edecek şıklık ve zarafette.

Mimar Sinan’ın, Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan’ın kızı Mihrimah Sultan’a olan aşkını yansıtan koleksiyonun her parçası ayrı bir yaratıcılık ve özgünlük taşıyor.

Mihrimah ismi, Farsça’da ay ve güneş anlamına gelen iki kelimenin birleşmesiyle oluşan bir isim. Anlatılanlara göre, Mimar Sinan, yapmış olduğu Edirnekapı Cami’ni ve Üsküdar Mihrimah Sultan Cami’ni Mihrimah Sultan’a atfetmek için, dehasını kullanarak gizli bir mühürle birleştirdi. Gündüz ve gecenin eşit olduğu 21 Mart’ta Edirnekapı Cami’sinin tek minaresinin arkasından güneş batarken; Üsküdar’daki caminin minareleri arasından ay doğmakta.

Bu manayı, zekayı, şıklığı ve ismi taşıyan koleksiyondan bir tasarım, paha biçilemez ve unutulamaz bir hediye olacaktır.

Sadece Hediyeyi Seçmek Önemli Değil, Farklı ve Özel Hissettirmek İçin Hiçbir Detay Atlanmamalı

Hediyemizi seçtik. Hediyemiz ne kadar güzel ve değerli olursa olsun sunum şekli de çok önemli. Yanına karaladığımız birkaç söz, paketi, satın aldığımız yerin satış sonrası hizmetleri. Tüm bunlar da hediyeyi verdiğimiz kişiyi sevindirebilmeli. Altınbaş’tan satın alacağınız altın kolye, altın küpe, altın yüzük, tüm ürünler ücretsiz sigortalı gönderim ile kapınıza kadar ulaşıyor. Ücretsiz bakım hizmeti, ücretsiz kolay iade haklarınız sizi rahatlatıyor. Seçtiğiniz ürün, özel ve şık kutusuyla değerine değer katıyor.

Size sadece, seçtiğiniz altın yonca kolyenin şık paketinin üzerine iliştireceğiniz içten bir not yazmak kalıyor:

“Seni seviyorum şansım

Nice sağlıklı, başarılı, umut ve huzur dolu, birlikte yıllarımız olsun.”

Yeni yılımız kutlu olsun.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir