Anlat Aşkını

2017/18 Sonbahar’da Öne Çıkan Mücevherler

2017/18 Sonbahar’da Öne Çıkan Mücevherler

Zincir Püsküller

Püskülü bohem stilinden uzaklaştırıp zarafet ile buluşturan püskül mücevherler, bu sonbahar uzun ince altın zincirlerle kadınları etkisi altını alacak gibi görünüyor.

Süslenmiş Halkalar

 

Halka küpeler her durumda kurtarıcı olarak imdadımıza yetişirler. Son dönemde de oldukça trend olan halka küpeler 2017/18 sonbaharda da süslenmiş olarak farklı bir tarzda karşımıza çıkıyor. Damla, yaprak veya taşlarla süslenen küpeler, stilinize yepyeni bir hareket kazandıracağa benziyor.

Çoklu Kolyeler

Normalde kendimiz de iki kolyeyi birleştirmeyi çok severiz. Bu sevgimizi gören tasarımcılar bizim için artık iki kolyeyi birleştirmeye karar vermişler. Geometrik, objeli ve taşlı gibi pek çok formda kullanılabilen çoklu zincirli kolyeler en çok kullanılan tasarımlar arasında yer alıyor. Zengin duruşuyla birlikte zarif görünmesi sebebiyle bizler de koleksiyonlarımızda bu tarz kolyelere çokca yer veriyoruz.

XL Zincirler

Günlük kıyafetlerinizde de, geceleri şık davetlerde de tasarımları farklılaştırarak rahatça kullanabileceğiniz yeni bir trend karşımıza çıkıyor. Zincirler, bileklerden kolyelere, halhallardan yüzüklere kadar her takıda kullanılmaya başlandı. Çok şık görünen bu modeller mutlaka mücevher kutunuzda yer almalı!

Galaksi Temalı Mücevherler

Uzay deseni ve galaksi teması, son birkaç yıldır giysilerde moda olduğu gibi mücevherlerle de bütünleşerek farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Aylar, yıldızlar, gezegenler üzerimizde dolaşarak bize evrenin sonsuz enerjisini sunuyor.

Uzun Kolyeler

Uzun kolyeler son bir kaç sezondur bizimle. biz onları çok sevdik. Rahat kullanımı, hem spor hem şık stile kolaylıkla uyum sağlamaları sebebiyel bu sonbahar da bolca tercih edeceğimiz ürünler arasında uzun kolyeler yer alıyor.


Related Posts

Ailemizin Güçlü Çınarı Babalarımız

Ailemizin Güçlü Çınarı Babalarımız

Annelik doğuştan gelen bir içgüdünün zorlu doğum sancılarıyla harmanlanmasıdır. Babalık ise sonradan öğrenilen, ilmek ilmek işlenen ve giderek çoğalan çok kıymetli bir duygu bütünlüğüdür. Annelik, güzel kokular yayan rengarenk bir çiçek gibi çocuğunun etrafını sarmaktır. Baba olmak ise güçlü ve yıkılmaz bir çınar gibi evlatlarını […]

En Beğenilen Aksesuar Markası Altınbaş

En Beğenilen Aksesuar Markası Altınbaş

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nce (AYD), sekiz yıldır gerçekleştirilen “AVM’lerde En Çok Tercih Edilen ve En Beğenilen Markalar” araştırması yapıyor. AVM ziyaretçileri arasında yapılan araştırmada Altınbaş olarak en beğenilen aksesuar markası ödülüne layık görüldük. İlgiliBir Cevap Yazın