2017/18 Sonbahar-Kış Modası

Yaz aylarının sonuna geldiğimiz şu dönemlerde gardroplarımızı yavaş yavaş Sonbahar/Kış sezonuna hazırlamaya başlayabiliriz.

2017/18 Sonbahar kış sezonunda asimetrik detaylar, bol bol ekoseler ve kadifelerle geçireceğimiz eğlenceli bir sezon bizi bekliyor olacak.

Montlar

Bu kış pofuduk mont trendi azalmaya dair bir işaret göstermediği gibi, konforla şişlik bir kademe daha ileri gidiyor.

             

Asimetrik Detaylar

Asimetrik kesim trikolar 2017/18 Sonbahar-Kış sezonunda ebat dengesi sağlıyor. Uzun kollu ve düğmeli bir gömlek üzerine asimetrik bir triko eklemek, bu sezon Burberry’den öğrendiğimiz bir tarz numarasıdır. Denediğinizde Burberry’nin yanılmadığını anlayacaksınız.

                                 

Ekose

Tabii ki ekose olmadan bir kış sezonu düşünülemez ve aynı zamanda şanslıyız ki onları giymek çok da kolay. Koyu ekoseleri, Galler Prensi’nde ve pencere camında kullanmaya kadar, bu trendi sonbaharda kesinlikle dış giyiminize kanalize edeceksiniz.

             

Floral

Çiçek desenleri hangi mevsimde olursa olsun insanın ruhunu okşar. Gelecek sezonda da çiçek desenlerinin hakimiyet sürüyor olması, kışın ortasında bile olsa içinizi açacak gibi görünüyor.

Kadife

Sonbahar/Kış 2017 sezonunda da, her yerde olan kadifelerden kaçış yok. Sıcacık ve kaliteli görünümü ile çok seveceğiniz  kadife kıyafetler, bu sezon hem klasik hem de spor kombinler de karşımıza çıkıyor. Elbiselerden ceketlere, pantolonlardan bluzlara kadar birçok şekilde karşımıza çıkan kadife, ayakkabı modelleri ve aksesuarlarda da hâkimiyetini sürdürüyor.

               Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir