2017 Nasıl Bir Yıl Olacak?

2017 Nasıl Bir Yıl Olacak?

Eski yıl biterken hem yeni yıla dair umutlarımızı ve hayallerimizi dile getiririz; hem de yeni yılda neler olacağını merak ederiz. İşte bu nedenle “Fala inanma, falsız da kalma” diyen atalarımıza kulak vererek 2017’ye dair meraklarımızı Çin astrolojisinden gidermek istedik. Sabırsızlıkla neler olacağını merak edenleriniz için baştan belirtelim, 2017’de bizi çok güzel günler bekliyor…

Çinli astrologlar, biliyorsunuz her yılı bir hayvan ile yorumluyorlar. Ve 2017 yılında Horoz Yılı’na girdiğimizin müjdesini veriyorlar. O halde “2017 nasıl bir yıl olacak?” merakınızı hemen giderelim.

Müjde, 2017’de Horoz Yılı’na Giriyoruz!

Çünkü horoz güneş doğarken öter! Yani horoz, bizlere şafağın doğduğunun müjdesini verir. Çin astrolojisine göre horoz, aynı zamanda kahramanın sembolüdür, hayatın kurtarıcısıdır. Gerçi şehirlerde şimdi yüksek gökdelenler var ama iki katlı köy evlerini düşünün. Çatıları üzerine tüneyen horozlar, aşağıdaki insanlara korurken, aynı zamanda da dikkatlice ufka bakmaz mıydı? İşte bu horozların geceleri de hayaletleri kaçırdıklarına inanılıyor Çin astrolojisinde. Ve horozun gençliği, dayanıklılığı, umudu ve saflığı simgelediğine inanılıyor. Bu durumda diyebiliriz ki 2017 gerçekten müjdeli bir yıl olacak!

2017’de Heyecanlı Olaylar Bizleri Bekliyor

Çin astrologları, 2017’de heyecanlı ve dolu dolu bir yıl geçireceğimizi söylüyorlar. Zodyak’ın bütün işaretleri, gerek sosyal hayatta gerekse iş dünyasında pozitif değişimlere işaret ediyor. Horoz yılı, herkesin kendisini ifade edebileceği bir yıl olacak. 2017’nin getireceği en büyük sürprizlerden biri ise tembelliği bir yana bırakıp bir horoz kadar enerjik ve çevik olacağımız yönünde açıklanıyor.

2017’nin başlangıcı biraz zor geçebilir, aynı zamanda önemli de bir dönem olacak bu ilk yarı. Komplekslerimizle baş etmeyi öğreneceğiz, alışkanlıklarımızı ve prensiplerimizi göden geçireceğiz. Ve yaz başıyla birlikte iş hayatımızda güzel gelişmeler olacak, güzel iş teklifleri alacağız.

2017 Horoz Yılı Güçlü Bir Yıl Olacak

Bu sene güçlü bir yıl bekliyor bizleri. Etkileme yılı da diyebiliriz buna. Yani çok iyi görünmek, iyi etkiler bırakmak isteyeceğiz. İş, para, aşk gibi konularda içimizden geçenleri açıkça ifade edebileceğimiz bir yıl olacak. Dolayısıyla bilinmeyenin riskleriyle değil, pratik ve kanıtlanmış yollarda gidenler başarıyı yakalayacaklar.

2017’de öne çıkan kavramlar ise sadakat, kararlılık, çalışkanlık, aile değerleri, kaliteli görünüşler olacak.

Özet olarak diyebiliriz ki, Çinli astrologlar, umutsuzluklarla geçen 2016 Maymun Yılı’nın bitmesinden son derece sevinç duyuyorlar. Zeki ve hiperaktif maymunun peşinde yorgun düştüğümüz 12 aydan sonra, bizler de ateş horozunun yeni yılla birlikte getireceği tazeliğin hepimize şans, mutluluk ve güzelliklerle dolu olmasını diliyoruz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir